Wpis z mikrobloga

Jakie opony zimowe w rozmiarze 215/60/17 możecie polecić do ok. 500zł za jedną? Waham się między Kleber Krislap Hp3 suv i Yokohama Blue Earth Winter V906. Samochód to Dacia Duster, jeżdżę po mieście i codziennie dojazd drogą wojewódzką do innego miasta do pracy. Możecie coś polecić? Dzięki!

#samochody #dacia #opony #zima #kupujzwykopem
  • 11
@Mecenaso: właśnie, ale patrząc na etykietki, klebery mają krótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni i lepsze toczenie się koła. Ale właśnie yokohama uważana jest za premium, czyli jest wyżej. No waham się
Yokohamę zaliczają do premium, Klebera - półkę niżej.


@Mecenaso: tyle, że patrząc na testy opon półka premium nie zawsze gwarantuje lepsze parametry.

@Batmin: są w internecie dostępne 2 dość duże testy opon zimowych 2021/2022. Oba co prawda niemieckie, ale znajdziesz bez problemu sporo polskich streszczeń. Zastanów się na których parametrach opony najbardziej ci zależy i tak wybierzesz sobie odpowiedni model opony. Z tego co pamiętam ta yokohama mimo, że z
@majk_emigrant: właśnie te opony są oponami moich marzeń:) oglądałem je wczoraj, czytałem testy i ich parametry. Były bezkonkurencyjne, tylko cena ok. 680zł. Może warto dorzucić te parę stów. Trochę drogo. Waham się i waham. Ale wczoraj czytałem o tych oponach, podobają mi się bardzo, tylko ta cena…