Wpis z mikrobloga

Macie w swojej kolekcji zapachy które się wam bardzo podobają, ale rzadko ich używacie, bo nie ma na to dobrej okazji , okoliczności? Bo np do pracy nie pasują.

#perfumy
  • 33
  • Odpowiedz
@GodALLU: większość xD na codzien(wyjście do sklepu albo do pracy) uzywam tanich zapachów np aspen albo ck one. Szkoda mi sie psikac do pracy czyms za +5zl/ml ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GodALLU: Spicebomb Extreme wchodzi jedynie w hardą zimę + święta w grudniu; Haramain Tobacco Edition mało używałem bo kupiłem właściwie pod koniec sezonu ale pewnie niedługo będzie bardziej używany xD + chyba 2 razy użyłem odlewek A*Mena i Pure Havane ; z innych odlewek to Shaghaf Oud czy Oud 24 hours
  • Odpowiedz
@GodALLU: Większości takich wynalazków się pozbyłem, właśnie dlatego, że nie miałem okazji ich używać. W weekend lubię się psiknąć jakimś Dev 2 czy Nabati, bo do pracy z klientem się kompletnie nie nadają.
@Tigermass: Szkoda życia na psikanie się byle czym. To takie bieda myślenie z lat 90-tych "nie noś tych spodni, bo to kościołowe".
  • Odpowiedz
@GodALLU: jak wychodze ze znajomymi albo na jakie imprezy rodzinne. Generalnie to drogie hobby i wiekszosc zapachow 3-13zl/ml mam w odlewkach po kilkanaście ml i szkoda mi ich ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GodALLU: kadzidlaki - Unum Lavs, Oliban, Full Incense. Kocham, ale używam tylko na poważniejsze okoliczności. Nie sięgam po nie w tygodniu, bo mam wrażenie, że brakuje mi powagi i lat.
  • Odpowiedz
@saradonin: ale to nie byle co, według mnie aspen pachnie świetnie. Zdecydowanie lepiej pasuje mi niz 5x droższe smierdziele typu invictus, sauvage albo wychwalany tutaj armaf cdni. Każdy ma własne upodobania.
  • Odpowiedz
@GodALLU: mam takich wiele, na ~100+ zapachów używam może 10, właśnie zastanawiam się na #!$%@? mi tyle tych smrodów, skoro zawsze na wyjście mam te 5 zapachów które wybiorę ponad innymi xd
  • Odpowiedz
@GodALLU: Każdy nowy zapach testuję w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt że pracuję sam na hali i nie wiele kontaktu mam z innymi, tyle co w drodze do toalety, na przerwę itd Zawsze w domu siada global, w pracy mam codziennie świeży zestaw ciuchów więc mam porównanie co do trwałości. Więc nawet jak nie zbyt wyjściowy smrodek mam ochotę użyć to nie mam z tym problemu,
  • Odpowiedz