Wpis z mikrobloga

@GodALLU: Spicebomb Extreme wchodzi jedynie w hardą zimę + święta w grudniu; Haramain Tobacco Edition mało używałem bo kupiłem właściwie pod koniec sezonu ale pewnie niedługo będzie bardziej używany xD + chyba 2 razy użyłem odlewek A*Mena i Pure Havane ; z innych odlewek to Shaghaf Oud czy Oud 24 hours
@GodALLU: jak wychodze ze znajomymi albo na jakie imprezy rodzinne. Generalnie to drogie hobby i wiekszosc zapachow 3-13zl/ml mam w odlewkach po kilkanaście ml i szkoda mi ich ¯\_(ツ)_/¯
@saradonin: ale to nie byle co, według mnie aspen pachnie świetnie. Zdecydowanie lepiej pasuje mi niz 5x droższe smierdziele typu invictus, sauvage albo wychwalany tutaj armaf cdni. Każdy ma własne upodobania.
@GodALLU: Każdy nowy zapach testuję w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt że pracuję sam na hali i nie wiele kontaktu mam z innymi, tyle co w drodze do toalety, na przerwę itd Zawsze w domu siada global, w pracy mam codziennie świeży zestaw ciuchów więc mam porównanie co do trwałości. Więc nawet jak nie zbyt wyjściowy smrodek mam ochotę użyć to nie mam z tym problemu,