Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: chociażby rozmiary państw. w 1945 Detroit było lepiej rozwinięte niż Hiroshima nawet przed bombami. Nikt nie porównuje takich głupich zdjęć kiedy były lata prosperity w USA. Detroit upadło w głównej mierze przez to, że GM zaczęło podupadać.

Wiem, że mało tu ładu i składu, ale wybacz, pijany jestem :D
  • Odpowiedz
Detroit upadło w głównej mierze przez to, że GM zaczęło podupadać.


@Dziki_wieprz: Raczej ciężko, aby miasto podupadło przez zamknięcie jednego zakładu pracy, przecież w Warszawie nie ma już FSO i Ursusa, a bezrobocie jest chyba najmniejsze w kraju;/

Nie wiesz czy znasz kto tam za politykę odpowiadał, choćby socjalną i czemu to miasto podupadło.
  • Odpowiedz
Generalnie takie porownania nie maja najmniejszego sensu, zwlaszcza jak sa przeklamane.


@miki4ever: Cóż, czepiasz się zdjęcia czy treści? Obrazek to jedno a wydarzenie to kompletnie inna historia. Jakby nie było Detroit to obecnie finansowa ruina, a zrównana z ziemią Hiroszima nie, a do tego doprowadzili chociażby politycy miejscowi tychże miast. Apropo ściemniania to również do Hiroszimy można byłoby taki obrazek wrzucić. Rok się zgadza;]
Kaczypawlak - > Generalnie takie porownania nie maja najmniejszego sensu, zwlaszcza j...

źródło: comment_2byY0LSYMiRpfd6aRWfCAThJaATM92eQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
najlepiej aby obszar widoczny na zdjęciu był ten sam.


@Zydomasoneria: Szczególnie jeszcze, aby się kolory się zgadzały. Obrazek to jedno, ważniejsza jest treść, przecież Detroit to finansowa ruina, a Hiroszimę zmieciono z powierzchni ziemi.....Jak sensu przekazu nie ogarniasz to co ja mogę poradzić?

Jeszcze te zdjęcia powinny być wykonane tym samym modelem aparatu, nieważne, że jedno miasto to ruina finansowa, a drugie nie.
  • Odpowiedz
Jeszcze te zdjęcia powinny być wykonane tym samym modelem aparatu, nieważne, że jedno miasto to ruina finansowa, a drugie nie.


@Kaczypawlak: No już nie przesadzaj :P

Obrazek to jedno, ważniejsza jest treść, przecież Detroit to finansowa ruina, a Hiroszimę zmieciono z powierzchni
  • Odpowiedz