Wpis z mikrobloga

@Reynald:

Religia państwowa to katolicyzm, a większość prowincji to protestantyzm i kalwinizm


dlatego masz bunty :) niska tolerancja + niska jedność religijna = bunty

Przy okazji zapytam, warto kupić jakieś DLC?


na tym etapie nie, za 18 zl na steam masz przez miesiąc wszystkie DLC, najlepsza opcja
  • Odpowiedz
@Reynald: jak wyżej, za 18 zł masz wszystkie DLC, nawet jakbyś miał DLC kupić na stałe w promkach, to kilka lat season passa będziesz miał za tę kwotę. EU4 bez DLC to nawet nie wersja demo, a demo dema. XD
I nie graj z tłumaczeniem, szczególnie jeśli chcesz sięgnąć po poradniki w sieci.
  • Odpowiedz
@Reynald: doradcy do missionary Strength, defender of the Faith, dolacz do kontrreformacji wtedy masz 3 misjonarzy, konwertujesz na katolicyzm dostajesz papal points, ktore wymieniasz na fajne bonusy.

Co do dlc to warto miec te a tier z listy z reddita. Ja przegrałem bez dlc jakies 300 400 godzin i nawet Imperium Romanun wskrzesiłem ale sama podstawka szybko się nudzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuljak: @Brzydziol: @aresius: dziękuję za pomoc. Właśnie tak myślałem, żeby zmienić religie ale nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji. Nawracanie każdej prowincji wydaje się nierealne, bo np stolica ma czas nieokreślony na zmianę wiary na tym etapie gry.
  • Odpowiedz
Nawracanie każdej prowincji wydaje się nierealne, bo np stolica ma czas nieokreślony na zmianę wiary na tym etapie gry.


@Reynald: to minie - jest to czasowy 'modifier' -100% do pracy misionarzy po konwersji z jednej religii na druga (czy tam odlamow w tym przypadku)
  • Odpowiedz