Wpis z mikrobloga

Heh, pracuję w IT i jak patrzę na niektórych ludzi to mi witki opowiadają. Stereotypowi informatycy, którzy są takimi flejtuchami, że wstydziłbym się tak pokazać na otwarciu chlewa, a co dopiero w pracy. Co najlepsze, większość ma żony, niektóre nawet w miarę. A mówimy tu o typach, którym za styl w skali od 0 do 10 dałbym -1. Łysy na pół głowy, reszta włosów odgnieciona od poduszki, broda jak u żula, sylwetka trochę skinny-fat, ubranie w stylu "hetero", ale pogniecione, a do tego #!$%@? niedawno zjedzonym lunchem... Z zainteresowań Netflix, gry i granie w RPG z kolegami.
Naprawdę, skoro tacy ludzie są wstanie zaruchać i mieć żony to ja nie wiem co trzeba jeszcze zrobić, żeby być mniej atrakcyjnym od takiego typa. Ogarnijcie się przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw #heheszki #programista15k
  • 9
@nolsc: no tak, wiekszosc z ich zon to pewnie stare julki, ktore sie wyszalaly za mlodu (niektore juz z dziecmi pewnie), a potem chcialy sie ustatkowac, wiec polecialy na hajs, a wiadomo, ze programisci na hajs nie narzekaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takze nie wiem czy jest sie z czego cieszyc