Wpis z mikrobloga

Niby jem tylko ok 3800 kcal ale na samą myśl o żarciu mnie zbiera na wymioty już ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jem 70% - 80 % jakościowe żarcie resztę staram się zapychać jakimiś przekaskami ale ta szama zwykła tak mi nie wchodzi że to jest kosmos. W domu z rana omleta mecze godzinę i go nie dojadam, potem w pracy jak nie wymyślę czegoś takiego z jajem to jem ten ryz kurczak czy coś równie prostego i ludzie aż czasem patrzą i widzą że jem to na siłę i się męczę.
Trochę nie mam pomysłu co tu zmienić chyba że wejść na niższe kalorie i odpocząć bo ta masę.to cisnę chyba 9 miesiąc z małymi przerwami. Jakieś rady?
Apetyt nie pamiętam kiedy ostatnio czułem - ale jak ktoś zna to uczucie że jest się głodnym ale nie ma.sie w ogóle apetytu to wie o czym mówię - nie polecam
#mirkokoksy
  • 18
@gosciu82: próbowałem szamac mk677 bo niby pomaga na apetyt ( mimetyk greliny ) ale na mnie nie działa. Czytałem jeszcze że jest jakiś peptyd który dobrze robi na apetyt. Tylko zaś nie wiem czy to zda egzamin
szama zwykła tak mi nie wchodzi że to jest kosmos. W domu z rana omleta mecze godzinę i go nie dojadam, potem w pracy jak nie wymyślę czegoś takiego z jajem to jem ten ryz kurczak czy coś równie prostego i ludzie aż czasem patrzą i widzą że jem to na siłę i się męczę.Trochę nie mam pomysłu co tu zmienić chyba że wejść na niższe kalorie i odpocząć bo ta masę.to
@gosciu82: az dziwne, ze po 9 miesiącach nie wchodzi Ci tak mała ilośc kalorii. Jak zaczynam masę, to mam problem z wciskaniem jedzenie przez około tydzień. Potem elegancko na spokojnie. Ziomki na pakerni mówią, zeby po treningu dorzucić cardio na poprawe metabolizmu. Próbowałeś ?
@gosciu82: Ja na śniadanie robię sobie dzień wcześniej wieczorem owisanę bez gotowania (przez noc siedzi sobie w lodówce i rozmięka) z bananem (lub innym owocem świeżym bądź suszonym), masłem orzechowym, orzechami, pestkami dyni, siemieniem lnianym + miarka białka czekoladowego. Zalewam mlekiem owsianym - nie dosładzam już niczym bo owoce, mleko i słodzik z białka wystarczają, przez co nie zamula - a że wychodzi dość płynna to gładko wchodzi. Średnio wychodzi ok
@Bebosz: spróbuje niebawem. Jutro wlatuje na mini cut chyba do 3k i rano zjem corn flakesy i białko i migdały , wyjdzie 900 kcal to elegancko a myślę że wejdzie jak maslo
@gosciu82: Ja polecam pancake,nalesniko,gofry i do tego maslo orzechowe (te z dobrulym skladem maja duzo bialka) jak na zroslo tluszczy.Do dan z kurczakiem dodac np chorizo i smietanke i masz zajebiscie smaczny makaron,bolognese tez bedzie kaloryxzne z dobrym makro.O ile sam nie masuke dlugo to dla mnie przyjemnosc bo apwtyt wilczy,a moge jesc przy tym mega smaczne rzeczy bo wiecej kcal do #!$%@? ()