Wpis z mikrobloga

@kodecss:
Umowa to rzecz święta. Nawet jak podpisuje tematy na 4-6 miesięcy do przodu i jak coś niespodziewanie wzrośnie to nie wołam wiecej, bo honor i dobra opinia jest więcej warta. [chyba, że ktoś coś domówi ponad to co w umowie, to wtedy jasna sprawa]
@hekktik: ale czemu nie?
Bo moi rodzice nie wierzą w "standardy ikei"
A jak stolarz zrobi to będzie.

Wyszło jak wyszło.
Kto mógł się spodziewać.
Umowa jest spisana
Kwota itermin wpisany
Ale niema nic o przesunięciu terminu realizacji i jakie on za to poniesie konsekwencje

Moi rodzice na razie zapłacili mu 10 tys PLN
Jak przyjdzie skończyć kuchnie mają powiedziane że nie dają mu 17 ani 14 jak na umowie tylko
To dawaj co ty byś zrobił na miejscu moich rodziców.


@kodecss: nie bylbym takim kretynem np?

Pewnie znając życie jedyny mebel jaki kupowałeś to krzesło do grania w komputer.


@kodecss: won przychlascie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Prospero88: składam meble marketowe i całkiem spora kuchnia potrafi się zmieścić w 10k. Jeżeli to aneks to spokojnie będzie cię w tej cenie stać na jakieś fajne frontu jeszcze. Jedyne co polecam to blat zamówić w hurtowni z docieciem i oklejaniem bo marketowe są słabe. Cena złożenia to ok. 1-1.5 tys. Zazwyczaj w tej cenie u stolarza nie zrobisz a jak znajdziesz takiego taniego dlubacza to z jakością może być roznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PodniebnyMurzyn: spokojnie, ogarniety skaldacz mebli wyczaruje coś z gotowych. Ja bez problemu zwężanie szafki zrobię, z frontem różnie, zależy od modelu, blendy domówić w hurtowni to już małe piwo. Wrzuć na fixly ogłoszenie o skladaniu mebli i może podjedzie ci ktoś skonsultować co i jak można tam wpasować. Robiłem już kuchnie pod skosem, w blokach z PRL, że ścianą nie od prostym kątem, łazienki na szafkach z casto, wszystko kwestia wyobraźni.