Wpis z mikrobloga

Mega mi się podoba jak wykop wpływa na pewne rzeczy, które dzieją się w FAME. #!$%@? Muranów mimo presji społecznej tanculi, kidosów, mleko i golasa bez s, ksywka Alana Waleczne Serce, Dziecko Takefiuta. Jestem dumny, że to ten serwis pociaga tak naprawdę za sznurki
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
Mega mi się podoba jak wykop wpływa na pewne rzeczy, które dzieją się w FAME. #!$%@? Muranów mimo presji społecznej tanculi


@KAKOWICZ: nie tyle wykop co konkurencja. Po wyrzuceniu jeszcze tego samego dnia by miał na stole kontrakt od HL i Prime
  • Odpowiedz
  • 0
@KAKOWICZ nieee najgorsze wlasnie to ze wykop przywrócił daro lwa, ale to fame sobie przypisuje te zasługi. I to jest jeszcze wiele przykładów tego.

Potem w oczach oskarków taki boxdil jest uważany za mega zadymiarza mimo że niemal na każde pytanie odpowiada wymijająco żeby przypadkiem nie urazić gimbusów przez złe wypowiedzenie się o ich idolu
  • Odpowiedz
@KAKOWICZ: Akurat zostawienie Murańskich w fame to sprawka gigachada Pasternaka, który ma #!$%@? na wszystko i chce tylko dobre show nie patrząc na opinię dzieciarni od mlekołaka
  • Odpowiedz
#!$%@? Muranów mimo presji społecznej tanculi, kidosów, mleko i golasa bez s, ksywka Alana Waleczne Serce, Dziecko Takefiuta. Jestem dumny, że to ten serwis pociaga tak naprawdę za sznurki


@KAKOWICZ: 300 osób na tagu na pewno ma wpływ na galę sprzedającą do pół miliona ppv xD
  • Odpowiedz
  • 3
@KAKOWICZ Ksywa Alana to się sama tworzy gdy oglądasz jego walki. Murany to murany, sporo osób chce ich oglądać, a wykop to tylko promil. Macie spory wpływ, ale używając określenia "pociągamy za sznurki" odklejacie się i robicie z siebie dzieci.
  • Odpowiedz