Wpis z mikrobloga

@edix10: ja kupowałem kilka lat temu konsolę głównie pod fife i ze względu na przeprowadzkę, jakbym miał teraz decydować to 100 razy bardziej wolałbym kupić pc albo wymienić coś z ,,środka" na nowsze, konsola czasem leży nieużywana przez kilka miesięcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edix10: Jak tylko pod Fife to konsola wydaje się być oczywistym wyborem, ale weź pod uwagę, że będziesz potrzebować abonamentu Gold / PS Plus, żeby grać online.
A przynajmniej do momentu, aż któraś z następnych Fif od EA będzie free to play
@edix10: lepiej PC. Gierki za friko sobie pobierzesz, a i przyda sie ogólnie do neta. Po co konsola dla 1 gry. Żadnego w tym sensu. Na PC masz wszystko praktycznie to co na konsoli, a jak nie ma natywnie to i w chmurze jest po jakimś czasie.
@edix10: każdy ma inne zdanie xD, ja mam xboxa one niestety, grało mi się i gra ok, ale wolałbym tamtą kasę wtedy dołożyć do komputera, zdecydowanie bardziej przydatny jest PC od konsoli pod każdym względem imo, jak przestawałem grać w fifę to konsola rzadko kiedy była odpalana, a PC wiadomo, codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz mam starego grzmota i planuję kupno nowego, nawet mi nie przeszła
@edix10: Wszystko się sprowadza do pytania, do czego jeszcze wykorzystujesz PC. Jeżeli tak jak ja PC używasz wyłącznie do netu i grania w geoguesrr to po cholerę ci mocny zestaw za 5k? Wystarczy zwykły laptop i XSS żeby grać w fifę. A jeżeli używasz PC do jakiś innych zastosowań to inwestuj w PC, żebyś nie skończył potem z zestawem za 5k używanym wyłącznie do fejsa, Netflixa i fify xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edix10: jak tylko fifka, to też polecam Xboxa series S, którego kupisz za ułamek budżetu, a tytuł idealny do ogrywania na kanapie. No minus to oczywiście kwestie online i abo (zazwyczaj idzie dorwać dobre promki na rok, albo wrzucasz w tle drugie konto z jakimś startowym pakietem i grasz na swoim). Mialem ten sam dylemat, bo złożyłem kompa do pracy na integrze z 5600G i ostatecznie dokupiłem teraz XSX, bo od
@edix10: Jak masz dobrego neta to kup FIFE na stadie i tyle. Masz wszystko to co na konsolach, crossay i wspólny rynek. Ja gram na stadii i działa dobrze, nie zacina i jakoś też jest okej (1080p stałe)