Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z cyklu "doktor google". Tak, wiem, trzeba iść do lekarza, ale dla rozrywki pytam na wypoku xD

Od trzech dni mam zawroty głowy. Nigdy nic takiego nie miałem, tzn. czasem jakieś przy gwałtownym wstawaniu, że mi pociemniało w oczach, ale to raz od długiego czasu. Teraz już trzeci dzień mam coś mega dla mnie dziwnego. Nie cały czas, ale czasem schylam się i czuję, że odpływam, obraz mi wiruje i dłuższą chwilę dochodzę do siebie. Odwracam głowę i mam opóźnione złapanie ostrości, jak bym był ostro pijany. Ewidentnie mózg ma problemy ze złapaniem tego gdzie jest i w jakiej pozycji.

Nie dzieje się tak cały czas, czasem przez większość dnia jest normalnie i dopada nagle przy jakiejś okazji. Szczególnie, kiedy jestem zmęczony lub głodny.

Nigdy nie miałem żadnych chorób zdiagnozowanych, ciśnienie zawsze w normie itd. Ostatnio nie piłem ani nic nie brałem. Czuję się dobrze, głowa mnie nie boli, mam energię, żadnych problemów z koncentracją, całkowicie normalne funkcjonowanie. Tylko te zawroty.

Ktoś tak miał? Szukać już garniaka do trumny? Wiem, że trzeba by było pewnie zrobić szereg badań i zrobię to, ale na razie odkładam z kilku powodów. I tak sobie teoretycznie pytam.

#zdrowie #medycyna #porady #pytanie #lekarz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63318824b3914a7ecae79768
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? do lekarza w podskokach. Takie objawy możesz mieć przy wielu schorzeniach. Nikt tu nie jest wróżką. Może masz cukrzycę i problemy z ciśnieniem, może masz #!$%@? tarczycę przez haszimoto, a może właśnie ameba kończy #!$%@?ć twój mózg (taki bardzo fajny pasożyt)