Wpis z mikrobloga

Ile na keto można cukru zjeść żeby się nie wybić? W sensie mam na myśli jakieś małe ilości typu 5-10 gram w jakimś produkcie czy to robi jakaś różnice
#keto
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krystal7: czy Cię wybije czy nie "to zależy" ale ogólnie nie jedz cukru. Lepiej słodzik. Jak już musisz to jedz i potem idź na spacer, pobiegać, siłownię, rower.
  • Odpowiedz
@krystal7: Twoim celem jest spożycie tyle węgli ile potrzebujesz, możesz podejść do tego prozdrowotnie i jeść węgle z warzyw albo bylejak czyli patrzeć tylko na samą ilość węgli bez tego skąd je pozyskujesz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bialy100k: co to za p---------e że jedno jajko ma 20g węgli xD
Pomidor ma 5 g w 100g. Kiełbasa ma 0-4 na 100g

Tu co podałeś to sa podane kalorie 20g cukru i co można zjeść zamiast węgli.
Ale to też nie pasuje bo 20g cukru to 80 kcal. Także nie wchodz na gówniane strony i nie dawaj gównianych rad
  • Odpowiedz
@krystal7 ja od wczoraj zwiększyłam węgle z max 30 do ok 40, dziś nawet trochę ponad, w tym Tigerek na dwie raty(pół do pierwszego posiłku i teraz pół do drugiego), właśnie jestem po pomiarze i glukoza 72, ketony 2,8. Śmiało możesz jeść Cukier jak masz ochotę, ale liczy się ilość. Sam musisz sprawdzić ile maksymalnie możesz sobie pozwolić by Cie nie wybiło, ale 5-10g jak mówisz, to raczej nie ma szans
  • Odpowiedz
a jemu nie chodziło o to, że w tym wszystkim co podał (co może się komponować już na jakiś posiłek) jest 20g węgli?


@MechanicznaPitaja: Oczywiście o to, to wycinek z mojej diety z maja tego roku. Zapisywałem w Excelu WSZYSTKIE produkty jakie jadłem (pomijałem jedynie napoje typu "zero kcal" i wodę) - stąd było mi łatwo wyciąć przykładowe dane dla około 20g węgli (tak, węgli, a nie kcal jak się
  • Odpowiedz