Wpis z mikrobloga

A ten tytuł pamiętacie ?

Miałem dzisiaj pyknąć na #twitch streamie...i nawet zacząłem. Ale niestety gra okazała się cholernie niestabilna i po prostu łapie freeza. Przy testowaniu wszystko było ok ale z drugiej strony testowałem ze dwa-trzy pierwsze poziomy (nie chciałem sobie spoilowac funu przed streamem). A tu wygląda że crash może się randomowo zdarzyć w każdym momencie

Cholernie szkoda, potestuje jeszcze inne możliwości i się zobaczy czy coś z tego będzie. Za dzieciaka się grało bardzo dużo w demo tej gry, potem miałem pełniaka ale nigdy tego nie przeszedłem, za trudna gra wtedy była dla mnie xd Tak czy siak sporo w to grałem z bratem

Ludzie mówią że to zrzynka Gauntleta. Pewnie tak ale panie ja to wtedy nie wiedziałem co to Gauntlet a grało się w to co było xd

#retro #retrogaming #gry
Pobierz BorysKafarov - A ten tytuł pamiętacie ?

Miałem dzisiaj pyknąć na #twitch streamie....
źródło: comment_1664122191ApeyQw0ZkZqCyXgQyv07Ia.jpg
  • 8
@BorysKafarov Pamiętam, Komputer Świat Gry, dali to jako pełniaka bodajże w 3 numerze. Mnie ta gra nigdy nie urzekła, podobały mi się za to dużo bardziej dwa następne pełniaki ( Simon the Soccer 2 i Gorky 17). Niemniej, to była bodajże moja pierwsza oryginalna gra (z czasopisma za 7zł, ale zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) )