Wpis z mikrobloga

@Volmyr: Pierwszy raz ją podnoszę;d tak to na kanale wcześniej działałem, tył aby podnosiłem jak amortyzatory zmieniałem. Teraz musiałem sprawdzić czy mam klocki z czujnikiem czy bez bo nie zaglądałem tam jeszcze i próg z lewej strony zabezpieczyć bo 3 tygodnie sie za to zabieram i już październik zaraz Patrze 18 stopni to trzeba skorzystać.

Przy okazji inne elementy pozabezpieczałem, pooczyszczałem, tarcze i felgi gdzie przylega tez, bo nikt tego nigdy
@Volmyr: Jeszcze nie było śruby której by mi nie odkręcił, a różne odkręcałem np przy zawieszeniu, z tego co pamiętam to rzekomo ma 720Nm, ale nigdy tego nie mierzyłem. Jak amortyzatory w tym roku wymieniałem z tyłu w tej skodzie no to trochę musiałem potrzymać przycisk z 5-7 sekund, zanim puściły, ale puściły. Plus miałem bardzo długą przedłużkę więc na tym też były starty.
Koła z kolei jak są dokręcone na
@grzecz: Nie brałem się jeszcze za to... tutaj jak miałem uchylone nadkole to nic nie widziałem, a wypadło mi z głowy że mogłem to sprawdzić. Teraz pewnie na wiosnę jak tarcze będę zmieniał to będę szukał.. bo będę musiał psiuknąć aby zobaczyć skąd dokładnie leci aby mieć jakiś punkt zaczepny. Bo na pewno nie przy zbiorniczku, bo ten miałem 2 razy na wierzchu jak zderzak był zrzucony i tam wszystko jest
@grzecz: U mnie też właśnie leci z tych okolic, ale pod spodem pełno osłon, więc nie wiadomo skąd ścieka bo może płynąć po osłonach i akurat w tym miejscu wyciekać. albo w słupkach i spływami leci.

Zależy jaka w tym roku będzie jeszcze pogoda ale jak trafią się ciepłe dni na weekendy to jeszcze do tego zajrzę.