Wpis z mikrobloga

@vultureval1853: Ale patrząc na życiowe doświadczenie już nie, 30-latek to już dorosły chłop, ma pracę, jakieś doświadczenia, plany itp. i nie różni się za bardzo od 35-latka. Ale od przeciętnego 20-latka już tak i na niego 25-latka będzie jeszcze patrzeć jak na młodego chłopaczka.
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: w sumie ma to sens. Faceci żyją statystycznie krócej od kobiet. Po co brać sobie starszego od siebie faceta do stałego związku, który najpewniej zawinie się wcześniej. Potem albo zostajesz samotną wdową, albo trzeba szukać na starość kolejnego.
  • Odpowiedz
@awitampanstwa: tak. A czemu nie? Jak bym miala 23 lata to bym wolala ruchac mlodych Oskarkow, a nie lysiejacych panow z brzuchem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)faceci jakby przespali ostatnia dekade pod wieloma wzgledami. Laski juz rzadko szukaja nadzianych tatuskow. Wiekszosc szuka w swoim wieku ;)
  • Odpowiedz
@kaluka106: no to gratulacje, gdzie wysłać kwiaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój komentarz odnosi się do tego, że faceci myślą, że oni się nie starzeją i są zawsze atrakcyjni, bo nie umieją zinterpretować jednego prostego badania - tak, kobietom się podobają faceci w różnym wieku, ale zazwyczaj 20-20, 30-30, 40-40 itd., a mężczyźni myślą, że oni się podobają 20. mając 30 czy 40, a tak to niestety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: a te które mają daddy issue? Nie jedna 20-sto latka skacze po knadze 40 latka. Nie generalizuj że samce i samice dobierają się tylko w podobnym wieku bo nie jest tak w we wszystkich przypadkach
Edit. Ja osobiście nie twierdzę że podobam się 20 latkom, bo nikomu się nie podobam
  • Odpowiedz
a te które mają daddy issue?


@kaluka106:

Różnica między 20 latką a 30 lataniem to nie daady issue XDDD poznałem ostatnio kilka takich dziewczyn na tinderze i to zajeb*ste laski, kształcą się, pracują, siłeczka, wyjazdy itd. przedewszystkim są miłe i kobiece bo niestety ale problemem trzydziestek o ile trafi się jeszcze od czasu do czasu szczupła, jest to, że są toksycznymi wrakami ze staropanienskimi naleciałościami ¯\(ツ)_/¯

budzą, że jednak z
  • Odpowiedz