Wpis z mikrobloga

#motocykle Pewnie sporo osób miało tak, ze w po pewnym czasie motocykl z zajawki, hobby, stał się zwykłym środkiem transportu i jazda wokół komina nie przynosiła już żadnej satysfakcji.
W zasadzie od półtorej miesiaca pierwszy raz dzisiaj wybrałem się na przejażdżkę inna niż praca dom.

Macie jakiś pomysł co zrobić, żeby znów się chciało jeździć?

Pobierz mchmjszk - #motocykle Pewnie sporo osób miało tak, ze w po pewnym czasie motocykl z z...
źródło: comment_1664098697TfQcEY8hUurfg9dN2mK87H.jpg
  • 30
w budżetowym, indyjskim i przez wszystkich uważanym za gowniane bmw g310r wskaźnik paliwa i kilometrów działał super, nie wydaje mi się to jakies super skomplikowane do zrobienia :D


@mchmjszk: > bmw

@mchmjszk: Jest gówniane i gówniane. Budżetowe i Budżetowe. Jest Bajaj i jest KTM, a mają jednego właściciela. Do KTM masz części, do Bajaja śrendnio, a od 2021 silnik ten sam, 40KM.

Trochę zastanawiam się jeszcze nad ktm adventrue nawet
@mchmjszk: Żeby nie było, ja tu byłem besztany za obronę Chińskich motorków, bo pisałem, że są spoko. Benelli też jest spoko. Mam tylko jedną zasadę - nie kupuje się czegoś, co nie ma ASO, tylko przedstawiciela. Kup sprzęt z pierwszej ręki, tak, że by to ktoś przed Tobą się użerał z serwisem gwarancyjnym i przez 2 lata poprawili wszystk, co fabryka #!$%@?ła.
@Zielony34: Ja kupiłem z 2018 czy 19 roku z przebiegiem 2k za 19 tysięcy, uważam, ze ro spoko cena i pewnie za jakies 18 sprzedam, nowy według mnie jest wart max 23/24 a w tym roku pewnie będzie już kosztował ~30 :D
Do sezonu mam jeszcze trochę czasu to pewnie jeszcze ze 100 razy zmienię zdanie :D najbardziej podoba mi się tenere 700 w tej wersji rally chyba i ducatti scrambler
@mchmjszk: jeżdżenie wokoło komina znudziło mi się po jednym sezonie. Jeżdżę od równo dwóch lat. Po pół roku byłem na szkoleniu na torze i to mnie mega bawi. Dzisiaj byłem jedenasty raz na torze i jestem mega podjarany. Poza tym jeżdżę po mieście jak mam coś do załatwienia, a nie lubię stać w korkach. Kupowałem z myślą o jeżdżeniu do pracy, ale nastała praca zdalna. Na teraz jestem raz na tydzień
@manny_lanny: Jakościowo mam porównanie z sharkiem, smk i airohem i tutaj jeżeli chodzi o skorupę na +, na _ paski od zapięcia które się szybko zniszczyły i samo zapięcie wkładki ( kabel od zestawu jest poprowadzony pod wkładem i w miejscu w którym wychodzi kostka do ładowania ciagle się odpina)
Tak to uważam, ze jest dosyć cichy, pinlock działa, blenda odpowiedniej szerokości (90% czasu jeżdżę z otwratym kaskiem i blenda)