Wpis z mikrobloga

@sssabae nie ma to sensu. W prozachodniej Ukrainie Juleczki balują w Warszawskich klubach w najlepsze. Mimo że płakałem na tsgu to nic się nie zmieniło. Nie musiały wracać do kraju. A niby taki cywilizowany kraj Ukraina a każą tylko facetom zostawać a jak masz tzipe to możesz się bawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PABLO__ESCOBAR: ale co za różnica gdzie balują 'juleczki'? Ukrainki twierdzisz, że w Warszawie, ja twierdzę, że rosjanki w Uralsku chodzą na balety, upijają się, a co gorszą gżdżą miedzy sobą śmiejąc się z biernych Saszków
@sssabae: Nie jestem z tagu przegryw ale pisałem już posta o tym, że to #!$%@?ństwo. Drugim problemem jest to, że Putin nie robi niczego niestandardowego, pomijając oczywiście skalę niekompetencji, ale to akurat normalne. No i oczywiście normalnie robi się to w sytuacji zagrożenia, a nie wtedy kiedy zagarnianie terytoriów nie idzie tak szybko jak pan dyktator by chciał.

Na całym świecie mogą powoływać rezerwistów do walki i często w przypadku wojny
@sssabae: bo wykopki są zbyt podniecone tym, że mogą komuś dosrać tylko dlatego że się urodził po złej stronie świata xD ale jak przyjdzie ich kolej iść w kamasze pewnie jeszcze w ciągu najbliższego roku, to dopiero będzie kwik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ObserwatorPPR:
Problemem było zamknięcie granic wyłącznie dla mężczyzn przez co ludzie, którzy są i pozostali cywilami nie mogli uciec przed wojną

rząd zabezpieczył rezerwę mobilizacyjną, wiedząc, że agresor ma wielokrotnie większe możliwości
@rosikk1: właśnie sprawdziłem tag, znalazłem twój wpis i to by było właściwe na tyle. Prawdziwe zatrzęsienie obrońców xd
@sssabae: pewnie dlatego że taki rusek temu przegrywowi życzy śmierci bo jest z cywilizowanego świata i każdy z tych Ivanów lałby przegrywów w szkole a w woju kręciłby im wora. Przejmowanie się ruskimi to tak jakby ktoś robił protest pod chatą w której trwa deratyzacja. Szczury to szkodniki tak samo jak ruscy.
@sssabae:

rząd zabezpieczył rezerwę mobilizacyjną, wiedząc, że agresor ma wielokrotnie większe możliwości


Lol, mężczyźni to teraz "rezerwa mobilizacyjna". Mam opis Holokaustu w twoim stylu: "Rząd 3 Rzeszy zredukował nadwyżkę różnoetniczną przypuszczając, że w przyszłości może powodować mikroproblemy w zarządzaniu aparatem pańtwowym".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ObserwatorPPR: a przepraszam, że uraziłem onucowe serce. Ukraińcy powinni się poddać, a najlepiej wykopać sobie od razu dół żeby przypadkiem ruskie robaki nie straciły czasu, który mogli przeznaczyć na zalewnie się wódką, gwałty i grabieże
@sssabae: Strasznie mi się podoba, że zwolennicy tego zakazu nigdy nie odnoszą się do argumentów, tylko najpierw wymyślają jakieś bzdury, potem przechodzą do inwektyw.

Nie musieli zamykać granic, nie musieli kopać sobie grobów. Ale widziałbyś to, gdybyś poświęcił chwilę na przeczytanie mojego pierwszego komentarza.