Wpis z mikrobloga

@Jank3s: paliwoda multikonto? Zrozumiales przekaz? To w czym problem? Nie spotkalem sie zeby w anglojezycznych portalach typu reddit op przyczepil sie do innego bo napisal "nite" zamiast night
@kuntrops: Jakie zaś multikonto, o czym ty bredzisz, człowieku. Język to nie jedynie prosty przekaz, równie dobrze można by bronić język zasłyszany w biednych dzielnicach "Panie ja poszoł bo browar alech sie wydupcył i mi piniondze z kabzi wylecioły". Jasne, zrozumiałem przekaz ale skręcałoby mnie od środka. Bynajmniej != przynajmniej a pleonazmy to jakiś durny nalot z brukowców i taniej telewizji. Mamy dość ładny i konkretny język a zatem nie widzę
@Jank3s: rozumiem, tez staram sie poslugiwac poprawnym jezykiem i lubie jak inni to robia ale wuem jak swiat wyglada i wiem ze pewnych rzeczy nie przeskocze. Sa momenty w zyciu gdzie wrecz nalezy sie przylozyc do poprawnego jezyka ale wiekszosc zycia polega na przekazaniu informacji i wiekszosc ludzi bez kija w dupie ignoruje bledy u innych gdy wazny jest przekaz
@agnis20 zdecydowanie powinno być 8 odc tej rozwleczonej historii, Netflix na siłę rozciąga, powiela wątki i na maksa spowalnia narrację żeby tylko zapełnić ramówkę ile się da.

Komfortowo ogląda się dopiero na x1,25