Wpis z mikrobloga

@redemptor: przecież gość sam był homo, także równie dobrze można powiedzieć że netflix chce gejów pokazać w złym świetle i by świat zobaczył jacy patologiczni ludzie są w tym środowisku

jestem w #!$%@? znużony tym że teraz przy każdym filmie czy serialu występuje wielkie liczenie murzynów/gejów/kobiet i jest analiza czy serial jest lewacki czy w porządku, połowa dyskusji właśnie na ten temat
jestem w #!$%@? znużony tym że teraz przy każdym filmie czy serialu występuje wielkie liczenie murzynów/gejów/kobiet i jest analiza czy serial jest lewacki czy w porządku, połowa dyskusji właśnie na ten temat


@Rorschak: bo Netlix czy Disney sami się chwalą parytetami, więc to naturalne, że później zwraca się uwagę czy dany aktor został wybrany ze względu na umiejętności czy parytet, wcześniej temat nie istniał. No i tutaj też na siłę zrobiono
@djtartini1: wcześniej temat istniał, gdy lewica w usa liczyła czy jest wystarczająca liczba kobiet/gejow/murzynów w filmie, teraz mamy podobnie tylko w drugą stronę, oba zjawiska bardzo irytujące

oglądałem serial i nie czułem walki białych z czarnymi, ale ja z tych co oglądają, a nie liczą murzynów i gejów
@DrTRAPH0USE: A powiedz mi masz sprawy co Ci siadły najbardziej na czerep ? Mi Chriss Watts zryl banie najbardziej. Akcja olewnika i wszystkie odcinki gdzie dzieciaki giną. A sprawa która mi najbardziej po głowie z polski chodzi to zdecydowanie Woeczorkowa.. nawet spacerowałem jej trasa kiedyś :/
@smokingcat: jest sporo tych spraw, wszystkie w jakis sposob siadają na banie, bo teraz jak moja siostra czy dziewczyna wychodzą wieczorem do sklepu albo nie odpisują od razu to sie boje ze cos im sie stalo ( ͡° ʖ̯ ͡°)