Wpis z mikrobloga

@Biackciss: po pierwszym odcinku miałam trochę takie wtf, przecież pominęli tyle wątków, jak to teraz ma wyglądać, gdzie wojsko, gdzie chłopiec, który uciekł i go mu oddali, No ale po chwili drugiego odcinka się zorientowałam, ze wszystko jednak będzie, trzeba tylko poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NuklearnaStonka: Co nie zmienia faktu, że próbujesz obrócić kota ogonem i udowadniasz mi, że jest coś takiego jak fakt "prasowy"czyli innymi słowy kaczka dziennikarska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oducz sie stosowani tego durnego pleonazmu, cofanie do tyłu brzmi równie idiotycznie co fakt autentyczny
Jest to masło maślane mea culpa!

Nie byłoby tematu gdybyś po prostu zwrócił mi uwagę, ale ty zapytałeś się czy są fakty nieautentyczne, to ci odpisałem, że są. Bardziej niż zwrócić mi uwagę chciałeś się postawić w roli mądrzejszego, a wyszło, że jednak tak nie jest. Dodatkowo, te kpiące „XD”. Kaczka dziennikarska to fałszywa informacja mająca za zadanie zaciekawienie czytelnika/widza informacją i podnieść oglądalność, a fakt medialny ma za zadanie wpłynięcie na
@Zady_i_walety: Ed Gein? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czytam teraz o nim książkę i w sumie jest to chyba jedyny seryjny zabójca, którego mi żal trochę. A dwa, ze on nie był w sumie seryjny, zabił „tylko” 2 osoby. Ale świr był konkretny to fakt.