Wpis z mikrobloga

@R2D2_z_Sosnowca: Najgorsze w tym wszystkim że to może i nie jest fejk ale że to nie zostało to zgłoszone jako wypadek w pracy w Januszexie :D Bo Janusz dał pod stołem 200zł na leki i jakoś to będzie, rozchodzisz Areczku, dam tydzień bezpłatnego :D Znam takie przypadki tuszowania wypadku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ThrashMetal: no ciekawe co ci pomogą buty BHP jak na betonie przejdzie ci po nodze na pełnych oponach 3-5 ton xD Tam jest kawałek blachy albo plastiku, żeby ci paleta palców nie zmiażdżyła albo gwóźdź się nie wbił od spodu XDDD

U nas gość prawie stracił tak dwa palce, cudem mu nie amputowali, jak wyskoczył z wózka i mu na nogę najechał XD
  • Odpowiedz
@don_martino: @szuleer: @SOIOWER: obecnie dobre buty robocze że spokojem uratują nogę przed amputacją zostawiac co najwyżej zmieżdżenie które jest dowyleczenia

Wózek widłowy go dość ogólne pojęcie.
Gdzieś widziałem test butów atlas po których przejechali samolotem i jedynie trochę podnosek rozjechał się na boki, noga do leczenia, ale douratowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bartholomew: Właśnie z gruntem i oponami rolniczymi jest z góry inaczej. Ojciec przejechał mi przyczepa dwuosiowa po stopie to tylko mnie strzykło w palcach, normalnie poszedłem dalej. Z kolei koledze wpadł pod tylne koła ciągnika rolniczego telefon i tak się ułożył że wszedł pomiędzy bieżnik- podniósł, otrzepał i poszedł dalej.
  • Odpowiedz
@geuze: @Bartholomew: @don_martino: @SOIOWER: Tak się składa, że sam sobie kiedyś przejechałem wózkiem po nodze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Nawet tego nie poczułem, innemu gościowi też ktoś przejechał po nodze. Prędkość minimalna, beton, pełne opony, Toyota z udźwigiem do 2,5 tony, z butem się nic
  • Odpowiedz
@userrrr: Intensywnie rownomierny powierzchniowy ucisk srodstopia zwiekszajacy cisnienie w stopie, regularnie powtarzany co okolo jedna sekunde przez 9 godzin dziennie, przez najblizsze 10 dni.

Jednym slowem rozchodzic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guru8: no to miałeś fuksa xD Ja znam dwa przypadki, gdzie po nodze przejechał wózek wysokiego składowania - opony są z innej gumy, buty są u nas S1 i była miazga z palców XDDD Nosek musi wytrzymać uderzenie z siłą 200J
  • Odpowiedz
@userrrr: jak można odnieść takie obrażenia? Kilka miesięcy temu na pasach kobieta przejechała mi samochodem po stopie i oprócz lekkiego mrowienia przez dwa dni nic się nie stało, a tu wózek widłowy i coś takiego?
  • Odpowiedz