Wpis z mikrobloga

Nawet w Fifie mamy białych stojaków wychowujące małych murzynow xD


@Noxter20: niezłe masz urojenia XD równie dobrze może mieć czarnoskórą żonę, może być tylko wujkiem albo dziecko jest adoptowane XD
  • Odpowiedz
@Noxter20: przecież gra pewnie randomowo dobiera modele NPCów, ale nieeeeeee XDDD Na pewno ktoś tam stał nad programistą stał ktoś i móił "masz dać tutaj taki model białasa trzymającego czarniutkie dziecko na ramionach, dziękki temu białasy będą wychowywać czarne gówniaki" XDDDDd
  • Odpowiedz
przecież gra pewnie randomowo dobiera modele NPCów, ale nieeeeeee XDDD Na pewno ktoś tam stał nad programistą stał ktoś i móił "masz dać tutaj taki model białasa trzymającego czarniutkie dziecko na ramionach, dziękki temu białasy będą wychowywać czarne gówniaki" XDDDDd


@Bury_Zenek: i cyk, kolejna konserwa zesrana i striggerowana xD a to dopiero drugi z plusów
  • Odpowiedz
@bylo_sobie_zycie: ja myślałem, że jak sobie czasem fabuaryzuję rozgrywkę w grze w głowie to jestem dziwne, ale zastanawianie się nad życiem rodzinnym kibiców w FIFIe widzianych przez sekundę to już nie wiem jak nazwać XD
  • Odpowiedz
@Noxter20: No, ale spróbuję się w to pobawić - to katolicki ksiądz, misjonarz, a to dziecko to nie córka jego konkubiny, tylko jego partnerka którą przywiózł z Niggerii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz