Wpis z mikrobloga

Najnowszy post od Olgierda:

1. na początku czerwca byłem w MOPR (jest z tego notatka służbowa) przekazałem dane osobowe i opisałem sytuację na szkolnej , MOPR skierowal sprawę do prokuratury 9 czerwca wobec osób działających na szkolnej.

2. W trakcie toczyły się dwie oddzielne sprawy w sądzie - jedna o ustalenie stanu psychicznego Konona a druga o skierowanie go do DPS. Biegły miał ustalić do 15 sierpnia co i jak, Konon dostał wezwanie które mi nawet pokazywał i miał o nie pretensje ale przez dłuższy czas skutecznie unikał badań.

3. na szkolnej są kuratorki - Rodzinna Małgorzata D. oraz karna Izabela D.

4. z mojego źródła informacji w służbach wiem że od czerwca policja ma problem z kontaktem z Kononowiczem, wysyłane listy są ignorowane a na telefon nie mogą się dodzwonić

5. Konon wreszcie doprowadzony przez policję na badania


Ustalenie stanu psychicznego to klucz w całej sprawie, sprawa zrobiła się medialna i oni dobrze wiedzą że patrzy im się teraz na ręce.

Dlatego taka psychoza u Mariana na społeczności że nie spał całą noc wrzucając odklejone posty które później kasował (on ma potrzebę przekonywać sam siebie że jest ok- robił to też na wykopie z multi kont pisząc do siebie że nic mu nie zrobią ).

Jeśli Konon zostanie uznany za psychicznie chorego to na szybko Marian wita się z kilkoma paragrafami w tym ze znanym bardzo dobrze na Boboli 207, a 286 jest wtedy formalnością.


#kononowicz #patostreamy #suchodolski #szkolna17
  • 1