Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@pinokio2000 gracze takich skladow jak ex arka gdynia, forsaken ktorzy byli totalnymi outsiderami sceny typowymi chlopcami do bicia ostatnim czasy sa przebojem na Polskim i europejskim podwórku, krecą dobre zespoły jak skade itp, wyplynely na nich nagrania i screeny jako ze mieliby sprzedawac mecze u buka, ich trener ktory zwie sie Maksymilian Dziedzic czy jakos tak to kompletny duch (8 lat temu na obecnym koncie twitter pisał posty w jezyku induskim
  • Odpowiedz
@magiol ale nie przecież nie ma żadnych dowodów na palome, zobaczymy jak zagrają na MP więc po co takie posty?
O bozydaze też pisali że #!$%@? bo nikt go nie znał a zamiatał w pplu i dobrze wiemy jak to się skończyło...
  • Odpowiedz
@magiol ale na to też nie ma dowodów jest jedynie filmik od revxd sprzed 6miesiecy który nie dowodzi sprzedawania meczu a już na pewno nie jako Paloma
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@radlin99 a wszystkie podejrzane bety i mecze? Dla mnie obecne dowody w tej sprawie sa dosc przekonujące, rozumiem że dla kogoś może nie, dla mnie tak.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@radlin99 nie no mowienie ze zadnych nie ma to jest troche naginanie rzeczywistosci, nie ma zadnych przekonujacych w 100% choc sadze ze na dniach szambo sie wyleje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@magiol: to akurat może świadczyć, że ich snajper odstaje od gości na których gra i są dobrze poukładanym teamem - przecież PALOMA nie gra jeszcze na t1 przeciwników, więc te statystyki nie są 1 do 1 porównywalne
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rr11 wiadomo masz duzo racji, choc jesli ktos jest troche na scenie i mial okazje pograc to i owo to doskonale wie ze jeszcze 8-10 miesiecy temu wiekszosc tego skladu mozna bylo ograc miksem, nie wykluczam ze chlopaki zrobili tak ogromny postęp ale jest to dla mnie dość niewiarygodne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz