Wpis z mikrobloga

równouprawnienie chciały? to mają również z niewspółmiernie długimi i ostrymi fochami utożsamianymi przeważnie z różowymi.

Ale skoro kobiety lubią to stosować jako broń, to i chłop też może.


@RabarbarDwurolexowy: @s---k: Ale skąd przekonanie, że ona też się tak zachowuje? Nie wszystkie kobiety strzelają głupie fochy, ta akurat może być ugodowa, więc co wtedy ma do rzeczy to, że inne tak się zachowują?
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Ja to akurat usłyszałem kiedyś w jednej z piosenek. Aczkolwiek wobec kobiet tudzież przedstawicielek płci pięknej to akurat naprawdę działa ponieważ zwłaszcza w naszej kulturze przyzwyczajone są one do tego, że to one się nie odzywają to za nimi się lata i tak dalej a jak zaczynasz milczeć i być trochę bardziej zimny to one nie wiedzą co się dzieje zaczynają tęsknić i w pewnym momencie zaczynają rozumieć.
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Pamiętam, że kiedyś miałem taką sytuacje iż pewna laska odwaliła w moją stronę. Była jesień późna więc też klimatycznie niczym w jakimś filmie powiedziałem jej wszystkiego dobrego i odszedłem ona tak trochę nie wiedziała co się dzieje i zaczęła wpadać w takie smutne nie wiem co się dzieje przestałem odbierać i odpisywać również w skrócie urwałem kontakt. Później widziałem gdzieś ją jak pracowała w sklepie, aby powiedziałem cześć i ona
Cztero0404 - @NaczelnyAgnostyk: Pamiętam, że kiedyś miałem taką sytuacje iż pewna las...

źródło: comment_1663963709sBkOl8i8Fuw9p8AQap2Cbi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: Moim zdaniem główny problem jest taki, że polska to ogólnie strasznie skrajny kraj. Z jednej strony mamy te wspaniałe z drugiej te obrzydliwe wręcz, ale to jak wszędzie. Ale na pewno ogrom lasek w PL ma dość pewne specyficzne cechy przez to w jaki sposób zostały wychowane. Na przykład w USA laski 18/19 lat zachowują się znacznie inaczej jak w PL czy nawet żeby za daleko nie polecieć Niemczech, Francji,
  • Odpowiedz
@NaczelnyAgnostyk: I żeby też nie było to nawet widać w momencie kiedy do polski przyjeżdżają turyści. Czy nawet w tak pogardzanych przez niektórych social mediach w Polsce problem główny jest taki, że ogrom lasek przez to, że kobiety wynosiło się na piedestał X czasu robiąc z nich wręcz płeć świętą uważają, że im się należy, że wszystko mogą bez konsekwencji podczas gdy laski z innych krajów się pytają czemu im na
  • Odpowiedz