Wpis z mikrobloga

Sluchajcie co za #!$%@? akcja XD

Jak tylko skończyłam 18 lat to z cumplami metodą gospodarczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiliśmy i remontowaliśmy audi 80. Mieliśmy jakis tam wynajęty garage, a ile zarąbistych wspomnień ma początek w 'niech ktoś skoczy po klucze do żółtej i....' to ciężko policzyć.
Koniec końców żółta, kojarzącą się już tylko z latami beztroskimi, z całym latem spędzonym na garage i w trasie, osiągnęłam magiczne 200 kilometrów na godzinę, po czym w pół milisekundy zarzygała się cała olejem i poszła do Żyda.

Wrzesień 2022, 8 lat później
Cumpel (ten sam od lat) siedzi i ogląda gruzy do 2500. WTEM. Żółte audi.
Dzwoni, prosi o vin.
Tak, to ona. Zgruzowana, z rozrządem i skrzynią do zrobienia, maską do wymiany i całym zawieszeniem. Ktos tez opchnąl niebieskie felgi, na ktorych stala.
Ale jest. Nasz wehikuł czasu. Moje motoryzacyjne opus magnum. Nie jakaś tam żółta, tylko TA NASZA żólta.

2200 złotych później znow mam 18 lat.

Mirki, pijcie ze mną kompot - ŻÓŁTA IS BACK! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


#chwalesie #audi #motoryzacja #samochody #spelnionemarzenia
jatylkozapytac - Sluchajcie co za #!$%@? akcja XD 

Jak tylko skończyłam 18 lat to ...

źródło: comment_166394905651QHPYBJyakBrtV8BLQdqR.jpg

Pobierz
  • 92
@jatylkozapytac: Jakie gorzej z częściami? Do tych modeli wszystko jest. Do dziś jeżdżę B4 i wszystko na bieżąco w niej naprawiam i wymieniam śmiesznym kosztem. Co roku gdy robię przegląd (normalnie bez żadnych znajomości) diagnosta sprawdza auto i na koniec mówi, że absolutnie wszystko jest w porządku. Żadnych uwag czy zaleceń. Pozdro i niech audiczka daje jak najwięcej radochy ( ͡° ͜ʖ ͡°)