Wpis z mikrobloga

#klasyka #gusto #pasta Trochę zmieniona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie trwa promka na sklepie -25% więc jadłospis bazowany na tańszych produktach, róbcie zapasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polska nie jest już najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 1 800zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 1 800zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 1800 zł.
Aby przezyć miesiąc za 1800 zł potrzeba:

1kg ryżu ok.7zł
1kg makaronu ok.6
1kg kaszy jęczmiennej około 5 zł
6kg ziemniaków ok.14zł
2kg margarany ok 13 zł
150 bułek około 60zł
85 kg paczek malinek Gusto kupionych na promocji -25% ok. 1187 zł
30 kg innych żelków Gusto kupionych na promocji -25%, by wzmocnić doznania smakowe ok. 475zł

Razem około 1 767zł.
Zostało mi jescze 33 złotych z tych 1800. Nieźle.

Jak to jemy?
Rano zamiast śniadania zjeść 1kg żelków Gusto-energii starczy na 2 godziny
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, 20 kg żelkwó malinek
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, 20kg żelków malinek
Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, 20 kg żelków maline
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , 25kg żelków malinek - już nie oszczędnie bo niedługo wypłata.

Zamiast żelków Gusto malinek można kupować inne żelki Gusto albo zwykle pianki Gusto, można nabyć za 15,85 na promocji 1kg

Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.

4 Jany III Sobieskie i masz jedzenie na cały miesiąc.
Pozdrawiam, Kwaśny wyższy matematyk i ekonomista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kwasny_konfident - #klasyka #gusto #pasta Trochę zmieniona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aktualnie trwa...

źródło: comment_1663929687r46HwEAKHYOH6R9dSDfqfP.jpg

Pobierz
  • 11