Wpis z mikrobloga

@szwedamar: Ja bym zrobił tak: Przeszedłbym kolejne kroki, aż do uzyskania nr zamówienia, oczywiście nie opłaciłbym tego, przy kolejnych próbach nawet jak im się uda dodać do koszyka wyskoczy im info, że już zamówili. Mam nadzieję, że zmarzną...
@szwedamar: u mnie podobna sytuacja, pomagam znajomemu i najchętniej bym mu kupił jakąś kostkę żeby skruszyć i po problemie, ale on że eko luzem a najlepiej worki wiadomo każdy chciałby czysto mieć. Tylko że trzeba było się zainteresować tym w maju a nie we wrześniu. Jak się dowiedział, że babci ogarnąłem ostatnie 750 żeby 3t było to tylko o workach gada. Polaki robaki i ich mentalność mnie rozwala, zaraz będzie palił
@19adrian
@nammah no wcześniej rodzicom kostkę zamówiłem, i się teraz okazało że ona za duża jest i się nie da poworkowac i też źle bo co ono zrobią z tym itp, to mówię się zamiecie na ten groszek teraz. To nie, kostka jednak będzie dobra dla nich xd. Ja pomimo że grzeje gazem to drzewo już mam, dziś ma wjechać węgiel. Będę jako tako spokojny spał tej zimy, dobrze że dotacji nie