Wpis z mikrobloga

@Spokesboy: Apki nie pobierzesz jak masz polska lokalizację ustawiona w koncie google (a to można chyba zmieniać raz na rok). Trzeba pobrać APK z niepewnego źródła. Tak zrobiłem i zamówiłem kartę SIM. Ogólnie wszystko działało, do pewnego momentu. Nagle przestało mi pobierać te 0,99€ z konta PayPal mimo posiadania środków. Zaczęli do mnie wypisywać, jakieś maile, ale nie wiedziałem co z tym zrobić, bo nie znam się na PayPal (założyłem go
@Spokesboy używam po całej Europie i śmiga dobrze. Ja zamawiałem przez Allegro, jest gostek co sprzedaje na fb, wpisz w wyszukiwarce i na pewno go znajdziesz. Wychodzi może trochę drożej ale zamawia już z podanym adresem niemieckim i instrukcja co i jak po kroku robić.
@Radek41: @nocny-mirek: a nie trzeba im wysyłać swoich danych w sensie dowodu czy paszportu? albo jakaś videorejestracja?
jak danego dnia nie aktywuję internetu, to dzwonić i odbierać rozmów też nie można?

teraz czytam, że tylko 30 dni w roku można zpauzować. no to nic dla mnie, żaden hajlajt