Wpis z mikrobloga

Jakiego ustroju potrzebuje Polska? Na to pytanie odpowie mój specjalny gość w Sejmie RP - ksiądz Guz, szur znany z opinii jakoby w atak na WTC to była symulacja medialna, szczepienia to nazizm, a wirusy w kościołach nie istnieją XD

Oczywiście panel księdza skupia się wokół oparcia prawa państwowego o bliżej nieokreślone prawo naturalne, ale to kwestia na inny temat.

#bekazprawakow #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_1663852903JPjLExCwJLAV2eziL2ITBy.jpg
  • 7
bliżej nieokreślone prawo naturalne


@EvilToy: "Prawo naturalne" to jest rozwinięta forma teorii spiskowej która opiera się w zasadzie na tym, że jest dość mocno #!$%@?ą wersją klasycznego anarchizmu, takim anarchizmem dla debili, sprowadzającym się do tego że jako obywatel jesteś totalnie autonomiczny, państwo nie może ci nic zrobić a zapisy prawa możesz sobie swobodnie ignorować, bo prawo "autonomicznych obywateli" nie dotyczy.

To wszystko serio jest mocno #!$%@? więc w
@mnik1: mieszasz różne kwestie

Te prawo naturalne o którym mówisz jest w wersji PL zupełnie niespójne bo próbowali robić kopiuj wklejke z US/UK no ale nie da się za bardzo i w związku z tym to jest obecnie raczej zbiór różnych dziwnych miniteorii ( dekret Cichockiego vs. dekret Raczkiewicza XD)

Ale jak to księżulo to jego zdaniem prawo naturalne to co kosciol naucza czyli np zakaz aborcji w tym znaczeniu tez
@mnik1: @Kjedne: Ja dotychczas myślałem, że prawo naturalne to jest po prostu próba przełożenia ich pojęcia o tym jak działa natura na grunt prawno-moralny. Coś w stylu: dwóch mężczyzn nie urodzi dzieci, czyli dwóch mężczyźn nie powinno wychowywać dzieci.
Przez natura można w zasadzie rozumieć Bóg.

Prawo naturalne to zawoalowana nazwa na prawo boskie.
@mnik1: https://www.youtube.com/watch?v=yi22bMzva4k tutaj masz na przykład prawnonaturalsa który pomimo tego że "jest na prawie naturalnym" nie przeszkadza mu to pozywać policji cywilnie bo łamio konstytucje xD

w Polsce ten ruch jest zupełnie niespójny i dzieli się na szurów albo na Grażynki które szukają sposobu żeby nie płacić mandatu i po to ogłaszajo swoją autonomię ( xD)