Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Silvervend: az mi sie przypomniala historia, jak moj pracodawca dostal kase z gory za spawanie takich elemntow. Pospawal mu zaklad specjalizujacy sie w tym, by przeszly elementy probne badania i mozna bylo przyklepac kontrakt. Okazalo sie, ze oddajac podwykonawcy, gowno zarobi. Zgarnal spod sklepu Zbyszka alkoholika, ktory zadnych kursow nigdy nie ukonczyl, spawal, bo robil to od dawna. Dal mu tysiace sztuk do spawania tych elementow. Przygotowane, spakowane polecialy do USA.
Czyli u ciebie by było z 2x więcej. Ale nie znam się :)


@s---k: jak weźmie 8k netto na rękę za spawanie takich rzeczy, to jest frajerem. XD Ale też skoro OP nie zna stawek, to wątpię (bez urazy), żeby miał wiedzę i doświadczenie odpowiednie do tego typu prac. To nie jest gównostal konstrukcyjna, że "panie, jakoś to ujdzie", nawet w prototypach.
@Fenrirr po czym wnioskujesz, że 8k netto to będzie mało? Ile będzie dużo?

Jestem stosunkowo nowy w NL, dlatego pytam. W lotnictwie już pracowałem przy takich rzeczach, dlatego zgłosili się do mnie.
@suqmadiq2ama @s---k @zar0x pogadałem z Holendrami w obecnej pracy i rzucali kwoty w widełkach 80-120/h i tego będę się trzymać. Zakładam, że będzie za drogo, ale jak mam się bujać z chatami za parę groszy więcej, bez gwarancji co dalej, to szkoda mojego zachodu i wolę siedzieć tu gdzie jestem.
@Silvervend na JDG będziesz musiał mieć ileś % dochodów z Polski żeby Ci nie cofnęli A1 (pozwolenia) a z takimi zarobkami to ciężko będzie faktury na Polskę ogarnąć. Poradź się jakieś dobrej księgowej