Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gandezz: ja niedawno byłem w siódmym niebie, bo kupiłem drugą, mniejszą suszarkę na ciuchy za trzy dychy xD a zawsze była ta niepewność czy się zmieszczą. I garnek emaliowany na indukcję wyhaczyłem ostatnio w sklepie xd jeszcze mi się marzy fizjoterapia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MMARS: a czasem mi za mało cztery... XD
@Melisandre: z tego samego założenia wyszedłem, bo nie znam się na patelniach, a stara już dawno powinna iść do wymiany :P
@yawa: panie, całe 200 zł, nie przesadzaj xD
@Kaczkoman: polecam kupić suszarkę elektryczną, toż to złoto
  • Odpowiedz
@Gandezz: szacun w tamtym roku sobie dwie kupiłem. A w domu stary zawsze skrobał po patelni bo chcial tą spalenizne jeszcze wydobyć bo to dla niego był smak tak i mama nie wyrzucała niczego co sie nie rozleciało i smazyla nalesnika w 4 czesciach bo sie przyklejał tak ja jak mi cos juz zacznie przywierac odrazu wyrzucam albo zostawiam zeby resztki z obiadu psu zagrzac czasem tefale są spoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olmec: nie mam zamiaru, nie jestem masochistą xd
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: jak pisałem wyżej - wuja się znam na patelniach, a mój wok (generlanie nie potrzebny i używany jako zwykła patelnia) i mniejsza patelnia to tylko do śmieci się nadają, więc coś trzeba było wziąć, a że się wuja znam to znalazłem Tefala, kliknąłem kup teraz i mam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz