Wpis z mikrobloga

@Zwierzak24: Myślałem też nad Ghaną, to fakt co napisałeś o Senegalu, ale jakoś mam taką czutkę, że mieszanka doświadczenia z kilkoma młodymi może dać efekt w tamtym momencie
@mwmwmw: Słuszna uwaga, ale USA to już kolejny raz jedzie na MŚ, wcześniej udanie wychodzili z grupy, więc ja bym ich nie rozważał jako ,,czarnego konia", bo mają ciekawą ligę z dość ciekawymi zasadami organizacyjnymi i jak pokazywał przykład kilku chłopaków z naszej kadry warto grać w MLS, bo jednak ta liga z roku na rok ma coraz ciekawszych graczy i wiele dobrych zawodników chce tam grać, a pamiętam chyba w
@Sylwiusz89 Dania chyba nie wygrała tylko jednego meczu w fazie grupowej eliminacji, a na Euro prawie weszli do finału bez swojej największej gwiazdy. Na mnie zrobili na razie największe wrażenie. Totalnie nie wiem jak prezentują się ekipy z Afryki i obu ameryk, ale wydaje mi się, że poza Argentyną i Brazylią nie ma nikogo mocnego.
@dzikiwonsz21: Czyli scenariusz Euro 92? Piłka nożna w Skandynawii jest budowana niesamowicie mądrze. Ile razy kluby duńskie, norweskie czy szwedzkie grały w LM, a ile polskie, przy podobnych budżetach? Każdy wie. Moim zdaniem jednak dobry turniej eliminacyjny nie oznacza prawie nic na samym turnieju. Pamiętam jak wracaliśmy za Engela na MŚ 2002, po extra eliminacjach, co zrobiliśmy 6 punktów na Norwegach i 4 punkty na Ukrainie z ,,Szewą" z AC Milan