Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: Z jakimś dużym zyskiem go nie sprzedasz, cena ok. 2200 za nowego 9 pro wpadała ostatnio często, ja bym zostawił jak ci ta bateria nie przeszkadza, ma dobre szybkie ładowanie więc trochę rekompensuje. No generalnie połączenie niezbyt udanego snapa 888 i topowej specki jest dosyć prądożerne i ciężko to naprawić aktualizacją.
@gooway gorszy od op 9 pro pod każdym względem poza baterią. s20 fe to w wielu aspektach (na przykład ekran, dużo bliżej mu do ekranu z a52 niż s20) średniak, tylko że z topowym na tamte czasy procesorem
@czaari obecnie mam s20 plus z exynosem, grzeje się jak cholera, bateria też do dupy, nie wiem czy op 9 pro to może być jego dobry następca, zależy mi na przesiadce na 2-3 lata przynajmniej, macie lepszego kandydata na przesiadkę? @avira
@gooway op9 pro też ma tendencję do grzania przez procesor snapdragon 888. Przesiadka na 3 lata jak najbardziej (mając na uwadze słabą baterię) i w tej cenie zdecydowanie nic lepszego nie znajdziesz.
@gooway: syf jak #!$%@? pod względem baterii, soft też ma problemy ale jeśli to przełkniesz to w tej cenie nie ma nic lepszego. S20 fe go zje czasem pracy ale pod każdym innym względem jest gorszy.