Wpis z mikrobloga

Monika w końcu staje się tym kim miała być od początku. Ma mózg i go używa. Chyba zszedł z niej też stres.
Wciąż mam w pamięci jej sztywne pozy, jest też trochę przerośnięte ego, ale mocno plusuje.

Wentyl zluzował, co też na plus. Ale niech mu ktoś powie, co oznacza wyrażenie "umywam ręce"? Bo dziadu nie kuma że to nie jest "dystansuje się".

Dave to moim zdaniem nie jest postać do programu. Chyba ze względów językowych. Nie mam kłopotu z angielskim ale to jest za mocne... Nie tylko akcent.

Dawid dla mnie super. Tak się wchodzi!

Hanka... so close! I, #!$%@?, weź w końcu zerwij z tym byłym!

Szahira - nie garb się :)
Wróci, co?
Przychylam się do tego, co powiedział Piotr, że nie potrafią w to grać. Szahira jest wyszczekana ale szczera i uczciwa. I garbata ;) blisko mi do niej i będę tęsknić.

A co ten Adam Ążelą odwalają to ja nie ogarniam. Jak do tego doszło? Nie wiem. Ale gość ma coś nieteges z dwiema szarymi komórkami, które mu zostały. On wrażliwy był taki... dobry i czuly, ale będzie już sobą. Wiadomo, Alimenciarz do domu. Team Anżela, 4ever.

#hotelparadise
  • 2
@natalle: Wentyl wcale nie zluzował tylko już nie pokazują go od tej strony w odcinkach. Na lajwach jest sporo sytuacji gdzie pokazuje jakim jest bucem.
Może piłkarzyka trudno zrozumieć ale doceniam zamieszanie jakie wywołał wśród lasek.
Z resztą się jak najbardziej zgadzam.
@Dewasta: mnie aż tak durne teksty nie rażą, bo tam nie ma raczej geniuszy... Najbardziej wkurza to prezesowanie. Samozwańczym władcom hotelu mówię stanowcze bajubaj. A z tym rządzeniem zluzował chyba.

W Hp4 był taki Michał na którego też był hype lasek a na drugim rajskim poleciał.
I ten mister z 5. Co go okrakiem brała Karo. Też niby sikanie po majtkach a szybko przeszło. Tak coś czuję że będzie z Davem