Wpis z mikrobloga

Dobra jestem nowy w tym wszystkim, wytłumaczcie mi czy to ma prawo działać i jakkolwiek można na tych kryptowalutach zarabiać.
Wyjaśnijcie mi tez fenomen osób z instagrama typu mr goodie, bo osobiście odnoszę wrażenie ze za pięknie to wyglada żeby to mogło działać.
#kryptowaluty
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mefisto138: Nie znam isnta gwiazdora a a zarabiac mozna na wiele sposobow od spekulacji przez bycie programista kontraktów opartych ma infrastukturze kryptograficznej, poprzez bycie testerem ekosystemiw, udzial w launchpadach, bycie czescia venture capitals, prowdzenie węzła danej sieci, udzial w gavernance, staking, udzielanie pozyczek, zabezpieczen , gwarancji po tokenizacje nieruchomosci np. Sposobów jest masa. Wymieniłem moze procent.

Jedni wynajmuja serwerownie pod masternode. A co do wykopu to 99% to retaile ktore kupia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kexus512: Jesli wejdzie w rynek i cokolwiek kupi to przeciez dolozy do piramidy i zarobimy wszyscy bo go nagonilismy. Przeciec ponoc to tak dziala? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@DonMirabello: o spoko odpowiedz, nie wiedziałem ze jest tam tyle możliwości, do tej pory właśnie myślałem ze głównie się tam zarabia właśnie kupując i sprzedając coiny, co od początku mi się dziwne wydawało bo to trochę jak obstawianie meczy, chyba ze się mylę.
Co do gwiazdora do oni właśnie jakieś kursy prowadzą i dają dostęp do grupek na których są sygnały co kiedy kupować. Nie mogę uwierzyć w to ze ma
@JestemZielonka123: Ani hajsu nie mam ani żony, z ta rodzina tylko lipa haha. A jak już serio to po prostu szukam pomysłu na siebie żeby jednak nie skończyć jak 90% osób, ciagle ta sama robota ta sama kasa itp. A jednak świat idzie do przodu ciagle się teraz mówi o kryptowalutach wiec po prostu zastanawiam się czy warto się tym zainteresować czy jest zwykła bańka mydlana.