Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nocneszczury: tłumacza masz wbudowanego ;)
Na 25% baterii miałem 24km/h. Nie testowałem jeszcze na naladowanej. Problemem jest to, ze soft z kqi3pro powoduje spadki prędkości przy poziomie naładowania poniżej 50%
Pojawia się pytanie. Czy lepiej jeździć na początku szybciej, myślę że te 30-32km/h a później wolniej czy od razu trochę wolniej (kqi2pro us - 28km/h) ale dłużej. Ja staram się nie schodzić poniżej tych 60-50% bo wtedy bateria dłuższą żywotność ma.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaggen widziałem że na sofcie z kqi3 ktoś zgłaszał problem z hamulcem. Był też u Ciebie?

@nocneszczury:
Też to zauważyłem.
Kqi2pro ma hamulec bębnowy z przodu i z tyłu regeneracyjny (silnik). Tak samo na kqi3sport.
Kqi3pro i max mają hamulce tarczowe z przodu i z tyłu.

Wracając do meritum sprawy. Na oryginalnym sofcie jak puszczasz gaz to hamujesz. Na sofcie kqi3pro zdarzało mi się, ze po puszczeniu gazu hulajnoga się dalej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nocneszczury: hej. Tak zostałem. problem z hamulcem nie występuje. Zachowuje się jak kqi2proUS, łącznie z hamowaniem regeneracyjnym. Wtedy autosugestia zadziałała;)
Z racji pogody wiele nie jeździłem, ale dynamika wyraźnie na plus.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nocneszczury: przy naladowaniu 80-100% mam 32km/h wg licznika. Według gps 30km/h
Poniżej 80% mam kolo 24-28km/h. Wg gps 23-26
Minimalnie mniejszy jest też rozjazd w realnej prędkości w porównaniu do softu kqi2pro US. Najpewniej dlatego, że kqi3 ma mniejsze koła (9,5")