Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Nie wiem, nie jestem fachowcem od innych miast i tamtejszych tramwajów xD Natomiast faktycznie biorąc pod uwagę ilość 105 w czynnej służbie może to być problem krajowy.

@Vimes: Czasem to nawet nie jest skondensowana para wlasnie tylko nieszczelności w tych oknach.
  • Odpowiedz
@Iudex: Panie kolego, ale teraz to trafić na tramwaj z takim "featurem" to trzeba mieć farta. Mimo wszystko jednak jest znacznie więcej tych nowoczesnych. W Skodzie takiej akcji nie miałem chyba nigdy :)
  • Odpowiedz
Pierwszy raz we Wrocławiu?


@Iudex: znajomi z innych miast, patrzacy na ciebie jak na idiote, gdy sprawdzasz tapicerowane siedzenie w komunikacji zanim na nie usiadziesz.

Just Wroclaw things ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Idź zagraj w lotka


@Darth_Gohan: Nie no, to zależy od linii. Na 1,6, 8, 23 się zdarzają dość często. Tu miałem 6 do zajezdni i przesiadkę na 23.
A jak chcesz przywołać taki tramwaj na dowolnej linii to złam nogę albo idź na przystanek z wózkiem dziecięcym, to nagle się okaże że niskopodłogowe nie istnieją xD
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: tramwaje Śląskie to samo a może jeszcze gorzej. Latem żadnego okna się nie da otworzyć a zimą same się otwierają i nie da się zamknac. No i brak ogrzewania zima
  • Odpowiedz
@Iudex: Dodałbym chyba jeszcze 5 jak miałbym taką listę robić. Natomiast ostatnio na 8 zaczęli puszczać powoli też i lepsze tramwaje.

Nic mi nie mów, pamiętam do tej pory jak chodziłem z kulą i miały być dwa ładne niskopodłogowe tramwaje pod rząd to oba okazały się Konstalami xD
  • Odpowiedz