Wpis z mikrobloga

Szukam dekodera 4k, vu+ czy zgemma? Jaki teraz jest koszt linijek i gdzie się je kupuje? Ali?
Kilka wpisów niżej kolega szuka dekodera do Multiroom i ja w sumie też mam taką sytuację, jeden tv w salonie i drugi w pokoju, chciałbym ogarnąć to tak, żeby tv była na dwóch tv. Tam nie do końca zostało to wytłumaczone jak to ogarnąć, więc gdyby ktoś mógł chociaż jakiś link do forum podrzucić krok po kroku;)
#oscam
#cccam
#zgemma
  • 28
  • Odpowiedz
na ali sprzedają linijki, ale takie sklepy żyją pare dni bo im zamykają, ale jak raz kupisz to zwykle sklep Ci pisze wiadomość o nowej aukcji i tak w koło
  • Odpowiedz
4k to za dużo nie uświadczysz na linijkach z hotbird, więc nie wiem czy sens, ale to Twoja decyzja


@31337: Nawet jak nie będzie korzystał z 4K to jak chce obsłużyć na tym dwa TV to sprzet musi być w miarę mocny. Przerabiałem temat niedawno i postanowiłem zaoszczędzić kupując AXAS HIS Twin licząc, że obsłuży to dwa TV i się przejechałem..
  • Odpowiedz
@31337: W takiej sytuacji oba kable podpina pod dekoder (z dwiema głowicami) i na głównym tv może jednocześnie nagrywać i oglądać inny kanał lub oglądać dwa różne kanały na dwóch tv z tym, że drugi tv podłączony jako IPTV po LANie do jakiegoś urządzenia. U mnie działa to nawet na starym Raspberry (v1 B+). Sam interfejs wiadomo trochę muli ale jak już wskoczy kanał to sam obraz działa płynnie. Ewentualnie jak
  • Odpowiedz
h9.s 4k kosztuje ile? plus pytanie czy op ma możliwość przełożenia kabli :)


@31337: No jeśli koniecznie musi mieć wsparcie 4k to już robi się cena ale takie dwa H8.2H masz za jednego H9.2S
  • Odpowiedz