Wpis z mikrobloga

jakie jest jedyne miasto z największych miast wojewódzkich, które się kurczy zamiast rosnąć i to wbrew oczekiwaniom? Tak, łódź

a w jakim mieście mieliśmy największy odpał cen przy jednocześnie największym przyroście oferty mieszkań nowych? Tak, zgadliście
#nieruchomosci #lodz
  • 24
  • Odpowiedz
@affairz: powiem na swoim przypadki;

8 lat temu przeprowadziłem się z Łodzi na wiochę, administracyjnie wieś 10km od Łodzi.
Ale pracuję, tam gdzie pracowałem robię zakupy tam gdzie robiłem.
Jedynie bombelki nie chodzą łódzkiej patopodstawówki.

Tak więc niby nie jestem, ale tak na prawdę, jestem mieszkańcem Łodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@luji: Poza menelami, bo zawsze fajniej sie meneli jak nie jestes wyjatkiem a regula to w sumie nikt konkretny mi nie przychodzi do glowy
  • Odpowiedz
  • 3
@affairz

Odchyły w każdą stronę są możliwe a nawet częste. Gdyby nie wstępowały, to żadne wykresy nie miałby nagłych zmian, np maseczki wywindowało do ceny kilka zł/sztukę gdzie każdy wiedział, że to idiotyzm ale każdy kupował, po czym 1 miesiąc rozprężenia i się okazało że towar jest praktycznie bezwartościowy i cena poleciała na kilkadziesiąt groszy..... A wszyscy wiedzieli... No chyba że byli tu tacy, co myśleli że będą do końca życie z
  • Odpowiedz
@affairz: ale w łodzi to biur zajmujących się wynajmem mieszkań masz jak żabek. Nie wydaje mi sie żeby to osoby prywatne tak statystyki podbili. Ale z drugiej strony to moi znajomi wpadli w szał i jeden za drugim się wprowadza do nowego mieszkania.
  • Odpowiedz
@affairz: dobrze ze napisales ze z najwiekszych bo tak to wiekszosc wojewodzkich kurczy sie. do tego wez pod uwage ze przez dlugi czas lodz nic nie oferowala i te wszystkei nieruchliwe wlokniarki za chwile zaczan wymierac to dopiero bedzie spadek
  • Odpowiedz
@affairz: Dlaczego Łódź pomimo tylu inwestycji państwowych i miejskich ciągle idzie na dno? Dwie autostrady, lotnisko, dworce, tunel średnicowy, hale, stadiony, PR na autobusach w Warszawie. Kto inny może się tym wszystkim pochwalić?
  • Odpowiedz
Tak więc niby nie jestem, ale tak na prawdę, jestem mieszkańcem Łodzi.


@kuncfot:
W Warszawie/Wrocławiu/Krakowie też jest takich osób multum, ale tam akurat jest przyrost ludności. Widać, że Łódź się stacza demograficznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@affairz: ogólnie Łódź się zmienia. Mieszkam tu 5 lat i ta zmiana następuje w stronę Krakowa czy wawki. Miasto rośnie, a pracy jest w brud i to nie za najniższą, pytanie tylko co się stanie jak Grażynki umrą bo jest ich dobre 30% populacji.

Sam przeniosłem się do Łodzi i nie żałuję, porównując do KRK i poznania zarabiam dużo więcej na podobnym stanowisku co moi byli współpracownicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@affairz: bo to nie ludzie dla siebie te mieszkania kupowali tylko inwestorzy kolekcjonersko. Taki efekt przegrzanego rynku


@Gustav88: ale jak to? Przecież wykopki pisały że to wstrętni kredyciarze są winni całego zła w tym kraju.
  • Odpowiedz