Wpis z mikrobloga

jest błąd w tym dodatku, wycofując się z wojny w Chinach utknąłem w Mongolii która jest moim wasalem a Chiny nie chcą mi dać prawa przemarszu, to samo Ottomanie utknąłem Trepe coś tam
#eu4
  • 19
jest błąd w tym dodatku, wycofując się z wojny w Chinach utknąłem w Mongolii która jest moim wasalem a Chiny nie chcą mi dać prawa przemarszu


@Aleale2: Wszystko działa jak trzeba. Podpisałeś pokój mając wojska u swojego wasala, więc nie dostałeś czarnej flagi, a ktoś z kim masz fatalne relacje nie da ci pozwolenia na przemarsz. Trzeba było podpisać pokój mając wojska w Chinach, dostałbyś czarną flagę i mógł iść gdzie
@Siman: e tam zawsze, nagle mi się odblokowało wojna na północy z Chin sprawiła że dostałem prawo przemarszu automatycznie przez Ottomany grając Polską haha
@Aleale2: Ty serio nie masz pojęcia jak to działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ktoś, z kim prowadzisz wojnę dostanie prawo przemarszu, to z automatu jego przeciwnicy w wojnie również takie prawo dostają i nie muszą sami o to występować. Nawet jeśli ktoś, przez kogo terytorium chcesz przejść cię nienawidzi i tobie by takiego prawa nie udzielił.