Wpis z mikrobloga

zadać pytanie o Orlen


@Devhar: o Michniewicza rozumiem, ale nie wiem dlaczego Kwiatkowskiemu mielibyśmy truć dupę o sponsora. Nie róbmy chlewu jak raz na ruski rok ktoś ciekawy tu przyjdzie do tego #!$%@?łka. Na razie jedno pytanie o Orlen widziałem i niech na tym się skończy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Devhar: trudniejsze zostawia jak każdy rzecznik. Nie spodziewałem się niczego innego. Niechętnie wyżej postawione osoby odpowiadają na pytania tego typu od dziennikarzy lub w ogóle, to tym bardziej rzecznik od randomowego mirka. Co do dojenia to nie Kwiatkowski wybierał sponsora, naprawdę nie widzę sensu by uprzykrzać mu życie Orlenem gdzie pewnie nawet jakby chciał to nie byłby w stanie odpowiedzieć bo to nie jego rejon. Dlatego powiedziałem, że pytania ewentualne o
@Devhar: Ale czego się spodziewałeś, że dostaniesz odpowiedzi w stylu:
- no, Czesio ze względu na przeszłość korupcyjną nie powinien dostać tej roboty, ale ja go nie wybierałem
- Glikson #!$%@? #!$%@?ł bark przed mundialem
- #!$%@? z kupionym przez szejków mundialem w Katarze, lepiej rozegrać puchar sołtysa na zadupiu dolnym
- golimy was z hajsu jak możemy na biletach
Koniec końców czy to nam się podoba, czy nie, jest to
@Devhar: ale nie mam najmniejszego zamiaru zabraniać tobie krytykować tego gówna, wszak jeszcze obowiązuje wolność słowa

rozumiem ciebie dobrze, bo samemu już dawno temu odpuściłem te wszystkie ama, bo i tak nic się z nich nie dowiesz (a zwłaszcza na wypoku, bo jeszcze na reddicie zdarzają się czasami przypadki z jakiś bardziej niszowych dziedzin, którzy zdradzą trochę kuchni i czasami w miarę ciekawie się czyta). Nie wchodzę, staram się nie zwracać