Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Obecna bezprecedensowa sytuacja dzięki której do Polski przyjechało mnóstwo ładnych i młodych dziewczyn pozwoli ci nareszcie zrealizować swoje potrzeby.
#plodnajulka już dostają szału
Teraz już nie wystarczy mieć kolorowe włosy i być na marszach równości żeby mieć faceta.
Ukrainki deklasują konkurencję.
Znalezienie dziewczyny nigdy nie było prostsze niż teraz

#przegryw #blackpill #tinder #ukraina #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka
chemikorganik - Obecna bezprecedensowa sytuacja dzięki której do Polski przyjechało m...

źródło: comment_16635861510rQd8SvqXUx5QfL2ZQ2vAp.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co druga w kolejce na dworcu swego czasu to była młoda ulrainka i w przeważającej większości kupowały bilet do Berlina.


@77023: ale tu chyba nie jest mowa o Ukrainkach 30+
  • Odpowiedz
@chemikorganik: Z czasem do tego dojdzie że się zintstytucjonalizuje związki w związku z padającą na łeb na szyję dzietnością. By mnie źle nie zrozumiano. Absolutnie nie jestem za tym ale w obliczu degradacji gatunkowej ktoś kiedyś na taki pomysł wpadnie.

Inna rzecz że z podążającym znikaniem bądź co bądź typów genetycznych danych populacji ludzkich, to zarówno możni jak i naukowcy z zachodniego kręgu, nagle przełączy im się pstryczek i zaczną
  • Odpowiedz
@chemikorganik: Ukrainki to copium. Aktualne statystyki rozwodów wśród młodych ludzi na całej Ukrainie wynoszą już ponad 70%. Dla porównania w całej Polsce jest to lekko ponad 30%, natomiast miastem, w którym jest najwięcej rozwodów jest Warszawa i tam odsetek to 50% rozwodów wśród młodych (czyli w najgorszym pod tym względem mieście Polski i tak jest o 20% lepiej niż średnia z całej Ukrainy). Ukrainki to to takie p0lki, tylko bardziej
  • Odpowiedz
Aktualne statystyki rozwodów wśród młodych ludzi na całej Ukrainie wynoszą już ponad 70%


@Stark_Espada: konkretne dane poproszę

Ukrainki to to takie p0lki, tylko bardziej łase na kasę


@Stark_Espada: ta, jasne, ewidentnie widać, że Twoje 4 poprzednie dziewczyny to były Ukrainki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@megawonsz9: https://knoema.com/data/ukraine+general-divorce-rate

Oficjalne statystyki podawane przez ich odpowiednik GUSu. W 2018 roku prawie 70%, natomiast widziałem trzy lata nowsze statystyki ostatnio i było już chyba 71%, ale nie chce mi się tego szukać. W Polsce natomiast od lat niezmiennie jest to około 33-34%.

Co do dziewczyn Ukrainek to do nich nic nie mam, bo serio są pocieszne i fajne do luźnego związku, ale tylko związku. Nie ma co się z
  • Odpowiedz
@prerogatywa: Poczytaj sobie ogólnie o tym temacie, bo jest mega ciekawy, ale tylko na anglojęzycznych stronach (omijaj polskie strony, bo to głównie jakieś katolickie #!$%@? i artykuły robione na zamówienie przez organizacje pozarządowe kk w stylu "hurr rozwód zły, pedalstwo i degrengolada"). Ukraina od około 2011 roku jest krajem w Europie, który ma co roku największy odsetek rozwodów wśród młodych na Starym Kontynencie, podobnie jest też w Rosji i na
  • Odpowiedz
@Stark_Espada: może dlatego, że w byłym zsrr jest większe parcie ma ślub, więc zawierają małżeństwa w młodszym wieku.

Btw: ze względu na wojnę w Rosji, jak i na Ukrainie będą mieli deficyt mężczyzn. O ile u ruskich to będzie deficyt głównie w bieda azjatyckich republikach (więc te kobiety jak już będą migrować do bogatszych miast w Rosji), to Ukrainki na Ukrainę już raczej nie wrócą, bo do czego?
  • Odpowiedz
@Stark_Espada: @prerogatywa: Czytałem na ten temat oraz słuchałem wypowiedzi ludzi, którzy mieszkają/li na Ukrainie, są w związkach małżeńskich z ukrainkami oraz znają realia matrymonialne tam - i generalnie to wina bab i chłopów..

Tam też jest niezły poziom alkoholizmu, bo faceci nie radzą sobie z prostymi problemami życiowymi.

A baba jak to baba - facet nie radzi sobie pierwszy, drugi, trzeci, piąty, dziesiąty raz, to zaczyna wpadać w frustrację i zaczyna się suszenie łba facetowi.
A że ci faceci na ogół to #!$%@? wychowane przez mamusie pod parasolem ochronnym, to potem
  • Odpowiedz
@Stark_Espada: Statystyki rozwodów liczone jako stosunek rozwodów do małżeństw to totalny bezsens. Jeżeli pokolenie rodziców i dzieci ma taki sam % małżeństw kończących się rozwodem ale pokolenie rodziców jest 2 razy liczniejsze od dzieci to automatycznie wskaźnik rozwodów poleci do góry tylko z powodu zmiany struktury demograficznej mimo braku zmiany trwałości małżeństw, bo pokolenie biorące rozwody będzie liczniejsze niż te biorące śluby.

Tak samo działa np. zmiana chęci do zwierania
  • Odpowiedz
@Herubin: No, ale przecież masz tam statystyki na 100 małżeństw. To o czym piszesz to stosunek wszystkich małżeństw młodych osób do rozwodów porównywany ze stosunkiem wszystkich małżeństw starych osób do rozwodów, natomiast statystyki podawane przez źródła ukraińskie dotycząc rozwodów na 100 małżeństw. To co zapostowałem ma jak najbardziej sens statystyczny.
  • Odpowiedz