Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koner1391: A ja póki co mam lusterko elektroniczne to środkowe i powiem, że jest o wiele lepsze od normalnego. Jedynie słyszałem czasami opinie, że niektórym źle sie na coś takiego patrzy bo w innym miejscu jest punkt ostrości.
  • Odpowiedz
@Koner1391: Jeśli by się wyświetlało na rozdzielczym i byłoby oprócz a nie zamiast lusterka - byłoby absolutnie zajebistym ułatwieniem dla ludzi z chorym kregosluem na przykład
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuuYeah: Jednak jeśli chodzi o środkowe to w każdym momencie można wyłączyć i tyle. A zewnętrzne no cóż. Ja się jednak do swojego przyzwyczaiłem i właściwie mam widok na nim z lusterek bocznych.
  • Odpowiedz
co myślicie o takich lusterkach?


@Koner1391: Wszystko co najgorsze. Nocą gówno warte, tak samo przy ostrym Słońcu, widzą płasko a nie 3D, a w tym konkretnym przypadku jeszcze umieszczone w debilnym miejscu.
  • Odpowiedz
@Koner1391: jak zwykle przerost formy nad treścią, rozwiązania z dupy tylko po to żeby powiedzieć "patrzcie, oto nowoczesność" tak samo jak w latach 80/90 było nasrane miliard guzików i dziwnych wyświetlaczy nie zawsze czytelnych
  • Odpowiedz
Ale ja najpierw patrzę w lusterko a potem włączam kierunkowskaz. Na #!$%@? mi kierunek jak na pasie ciągnie się sznur i muszę poczekać z manewrem?


Jak już ktoś napisał, to jest dodatek do zwykłego lusterka i nie ma go zastąpić. Ja doprecyzuje, że obraz z kamery pojawia się tylko przy włączeniu kierunkowskazu i pokazuje głównie tzw martwe pole.

@janekplaskacz:
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: a znasz takie pojęcie jak martwe pole? przecież czasami w lusterku nie zobaczysz pojazdu który jest martwym polu w okolicy słupka C, musisz się wtedy wręcz obrócić. Takie kamerki niwelują tą potrzebę
  • Odpowiedz