Wpis z mikrobloga

XD daleko mi do rasisty, ale...
Nie wiem czy OP z gorących jest taki ograniczony czy tylko udaje, ale mam rozumieć, że skoro w San Andreas graliśmy murzynem to ta gra jest lewacką poprawnością polityczną?
To bajka dla dzieci, nie film historyczny.
Osobiście, wolę żeby dzieci, uczyły się z filmów "nowomowy i ideologii lewackiej" niż były ograniczone umysłowo i nie rozumiały, że ludzie są różni.
Producentami takich filmów są ponadto amerykanie, nie polacy.
Nie ma to jak narzekać na to że Amerykanie kręcą filmy w których udział biorą ludzie z ich kraju i narzekać że to jakaś malformacja "białej" kultury, i poprawność polityczna, samemu konsumując amerykański produkt z innego kontynentu i obcej od polskiej.
#bekazpodludzi #bekazprawakow #disneyplus
Pobierz
źródło: comment_1663523161Tjq9gtPtYGfMLYTtD5Fk8t.jpg
  • 13
@absstart a konkretnie jaki jest z tym problem?
Masz konkretne wytyczne jakiego koloru skóry ma ktoś być? Gdzie jest napisane, że wróżki mają być tylko białe?
Już Szekspir pisał sen nocy letniej o królu wróżek, który był bodajże ciemny xD
@Filippa: no były tylko np taka bestia z piękniej i bestii po to miałą być brzydka żeby wzbudzać obrzydzenie, wróżka z zasady powinna wzbudzać zaufanie i być ładna. Ta czarno skóra osoba bo nawet nie wiem czy to chłop czy baba prędzej wygląda jak stara czarownica która by chciała mi coś zrobić niż spełnic moje życzenie
@Filippa: Mi to tam wszystko jedno kto gra kogo, natomiast nie lubię hipokryzji. Jakbym na maturze napisał, że Pan Tadeusz jeździł na T-Rexie i #!$%@?ł Moskali laserami, to powinni mi to uznać, bo przecież to wszystko wymyślona historia i Pan Tadeusz nie istniał.
Producentami takich filmów są ponadto amerykanie, nie polacy.


@Filippa: Przecież o tą postać przede wszystkim mieli ból dupy Amerykanie, w Anglii też się o to srali, tak że argument per POLACY jest inwalidą, bo nie tylko u nas było słychać głosy krytyki. I uważaj sobie to za słuszne czy nie, ale tak niestety jest, że ładni ludzi wzbudzają sympatię, a brzydcy obrzydzenie, dlatego ta postać budzi kontrowersję i budziłaby nadal, nawet