Wpis z mikrobloga

Siemka, jestem świeżo po prawku, dostałem ofertę na międzynarodówce za 8-10k, robota czysta kierowca nie odpowiada i nie uczestniczy w załadunku, ale 12 dni w trasie 3 w domu.
Czy podwójna obsada praca po 14+ godzin dziennie za 5,5-6k pod Rossmannem ale przynajmniej z powrotami do domu, co byście wybrali? Czy lepiej #!$%@?ć to prawko, wziąć kobitę pod pachę i do januszeksu w Niemczech uciekać?
Jestem trochę rozdarty. Myślałem że łatwiej będzie znaleźć jakąś robotę wokół komina by być w domu chociaż raz na 2-3 dni
#zycietruckera #bekaztransa
  • 14
@Richard0 Sam musisz zdecydować na czym Ci zależy. Opcja nr 1 jest dobra, aby trochę zarobić, ale jak dla mnie nie jest to praca na dłuższą metę. Prawie dwa tygodnie w trasie i powrót na weekend, tylko po to, aby przygotować się w następną trasę, to gwarancja braku życia prywatnego. Opcja nr 2 jak dla mnie ma niewiele zalet. W praktyce będziesz wracał do domu tylko na nocleg, więc jeżeli z jakiegoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Richard0: nie idź do Rossmana bo podwójna obsada niszczy psychikę. Taka mała buda i ciągle z jednym chłopem.
Weź sobie ofertę pierwszą, podłap temat i uciekaj. Bo po kilku miesiącach siadzie ci na głowę tak rzadko być w domu. Jeżeli masz rodzinę to już w ogóle...
Ja od lipca biorę 2/1 i ten system się nawet sprawdza.
@Richard0: jeśli zależy ci na kobiecie to obie odpuść (według mnie) 14 godzin dziennie lub system 12/3. Widzę dwie możliwości - idziesz na pół roku pracować albo długie godziny, albo za niską stawkę. Po pół roku masz już trochę doświadczenia i jedziesz z kobietą do Niemiec i tam zaczynasz normalnie pracować jako kierowca i normalnie żyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Richard0: polecam system 2/2, jak masz babę a i tak ten związek ucierpi, może się nawet przez tę robotę rozpaść.

Na początek bym wybrał ten system 12/3, bo szybko załapiesz o co chodzi, odłożysz trochę grosza i będziesz mógł szukać roboty gdzie indziej a i dla kobiety przejście z 12/3 na 2/2 będzie łatwiejsze niż z systemu codziennie w domu.
@Richard0: bierz kobitę pod pachę jedź na zachód Europy, UK, Irlandia, Francja, Belgia , Dania, i znajdziesz pracę wokół komina za bardzo godziwe pieniądze, polecam w dystrybucji dużych supermarketów, mało kilometrów, a dużo ruchu i zazwyczaj 6-10 godzin w pracy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adiosk: 6-7k średnio, max 8k na 2/2, w systemie codziennie w domu 5-6.5, u mnie zarabiali nawet 7k ale to tacho na czerwono, codziennie dwa boki min dwa razy, powrót osobówką, bo nie starczyło czasu na karcie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Richard0: elo, 2 tyg jazdy na 3 dni w domu to śmierć dla jakichkolwiek relacji damsko-meskich, uwierz na słowo. Podobnie wokół komina po 14h dziennie, gdzie wracasz do domu praktycznie tylko na spanie. 2 tyg jazdy na 2 tyg wolnego znajdziesz za 6k spokojnie a jak będzie mało kasy to polecisz w międzyczasie gdzies na skoczka