Wpis z mikrobloga

Ile płacicie za wynajem pokoju we #wroclaw? Jak szukaliście? Interesują mnie lokalizacje blisko uczelni, raczej w niedalekiej odległości od centrum i w standardzie z tej epoki.
Potrzebuję znaleźć coś dla kuzynki zza granicy, ale wybór jest niesamowicie ograniczony, ceny to jakoś 1.5k za pokój. Może lepiej wynająć rozkładowe mieszkanie i podnająć drugi pokój jeśli właściciel się zgodzi?
#studbaza #wynajem
  • 9
@Lala-Sassy: Generalnie jest tak, że wszystko co się pojawia to zaraz znika. Na grupach na FB ludzie się żalą, że nie mogą nic wynająć bo się umawiają na oglądanie mieszkanie a za godzinę już nie ma po co jechać bo już ktoś ich ubiegł. Dwa roczniki w tym roku idą na studia więc duża grupa studentów się rozgląda za pokojami no i jeszcze sytuacja na Ukrainie też nie pomaga.
@slepauliczka: Wiem, szukam jakiegoś rozwiązania po prostu.
@aikonek: Polibudy, ale będzie tez chodziła na zajęcia językowe na uniwerek. Cokolwiek w centrum się nada, byle tramwaj jeździł i jakieś busy.
@B4Ku: A ja nawet nie jestem we Wrocławiu, kuzynka też dopiero w drugiej połowie października przyjeżdża ale u niej słabo z Polskim. Próbuję zdalnie..
@Lala-Sassy ogólnie ja zawsze jak potrzebowałem mieszkania brałem auto wstawałem brałem laptopa i sortowalem ogłoszenia od najnowszych i brałem wszystkie ogłoszenia pod uwagę, które potencjalnie spełniają warunki ceny. Z reguły wciągu 3 dni znajdowałem chatę/pokój. Jeżeli w danym momencie nie ma pokoi spełniających warunki cenowe lokalizacyjne estetyczne bierze się cokolwiek ale po pierwsze zawsze negocjuje się kaucję i w takim przypadku bierze się umowe z miesiecznym wypowiedzeniem. Znajdziesz coś lepszego poznasz ziomków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lala-Sassy: Ogłoszenia, które szybko nie spadają to takie typu pokój dwuosobowy za 1400 od osoby xd
Ja będę wynajmował od października mieszkanie, po znajomości i możliwe że drugi pokój będę podnajmował. Jak nic nie znajdziecie do tej pory to możesz napisać na pw.