Wpis z mikrobloga

@annamaria2137: jak 7-8 lat temu zrezygnowałem z telewizora w domu to myślałem, że niżej nie może już telewizja upaść. Ale jak widzę, że teraz lecą programy randkowe o nazwie "magia nagości" to jednak nie miałem racji. Obecnie poziom TV stuka już o dno rowu mariańskiego xD
  • Odpowiedz
@annamaria2137: Widziałem ze dwa, trzy odcinki i rzucił w oczy pewien schemat (nie mam pewności czy jest tam standardem bo później już nie oglądałem). Otóż, powtarzała się sytuacja, że jedną z kandydatek czy kandydatów była osoba bardzo atrakcyjna fizycznie, która odpadała jako jedna z pierwszych. Wtedy zrozumiałem, że ten program ma na celu programowanie społeczeństwa. I ogólnie rozumiem ideę, żeby ludzie nie brnęli w nierealne do osiągnięcia dla zwykłego szaraczka
  • Odpowiedz
@annamaria2137: Przeciez wy z przegrywu i blak pila powinniscie pierwsi isc walcyc o prawa ulanycg mezczyzn, a co robicie? Siedzicie przed komputerami i krzyczycie NIECH KTOS. Jestescie bezradni w swoich zyciach i zawsze problem znajdujecie w kims, a ze soba nic nie robicie. Na leczenie do psychiatrow sie nadajecie tylko.
  • Odpowiedz
@annamaria2137: az mnie naszło na przemyślenia dlaczego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kobiety są leniwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo mają wywalone e wygląd i są grube, albo chcą być piękne, mimo lenistwo, więc decydują się na operację i zabiegi estetyczne:p

Wystarczy zerknąć na te durne programy typu Love Island :p Przecież żadna typiara tam nie jest nawet 6/10 tylko poniżej.
  • Odpowiedz
@annamaria2137: oglądalem pare odcinków i niestety większosc tam występujących to faceci i sporo tam gejow transów. Kobiet niewiele a jak się pojawią to botoksu tyle że wyglada jak lalka z silikonu także odradzam oglądanie
  • Odpowiedz
@eltanol3000: Ale to chyba nie o to chodzi xD ten program to krindż totalny. W polskiej wersji widziałam może ze dwie serio atrakcyjne osoby a reszta to tragedia. Ale program ma zalozenie takie ze czy pasztet czy tez nie, masz mu gadać komplementy z dupy xD najsmieszniej jest na koniec, jak np laska która wybiera typa spośród wszystkich zostaje z dwoma. Idzie się rozebrać a w międzyczasie oni maja się
  • Odpowiedz