Wpis z mikrobloga

30k lików w filmie, gdzie nakręcana jest nienawiść na Ukraińców na podstawie wyssanych z #!$%@? dowodów anegdotycznych, gdzie ciotka wujka od strony brata coś widziała.
W filmie gdzie Ukraińców porownuje do psa co jak sie go karmi, a gryzie ręke to trzeba go odstrzelić

Potem sie dziwić że Wołyń miał miejsce

#ukraina #wojna #bekazpodludzi
Pobierz freee_hugs - 30k lików w filmie, gdzie nakręcana jest nienawiść na Ukraińców na podst...
źródło: comment_1663491790uLULd85sHGhwyAo8P6Z7Ep.jpg
  • 139
@freee_hugs Nie trzeba jakichś wyssanych z palca historyjek o tym, jak to się Ukraińcom żyje lepiej w Polsce niż Polakom, żeby wahadło społecznych sympatii odbiło w drugą stronę. Ostatnio wielu znajomych skarży się na drobne nieprzyjemności, jakie spotkały ich ze strony Ukraińców - typu agresja ukraińskich dzieci wobec polskich i białoruskich(!), roszczeniowa postawa, głośne imprezy w bloku (gdy w tym czasie na Ukrainie giną ich rodacy) itd. Sam wczoraj byłem świadkiem jak
@freee_hugs
XDDD
Obejrzałem to i początek filmu jest taki łagodny, że w tych różnych miejscach są flagi czy światła w kolorach ukraińskiej flagi i po #!$%@? to
No i z tym się zgadzam tylko że nie wiem czy tak faktycznie jest i z tych 30k licków też zapewne z 300 typa wie jak wygląda muzeum wojska polskiego po zmroku
Ale potem to już jest ogień
Najpierw jak to oni nie żyją i
Łykopki nie rozumieją ze ta uświęcającą ukrainców bańka funkcjonuje tylko na wykopie. Polecam zobaczyć główną na tiktoku gdzie co drugi dzień pani Basia z biedronki nagrywa #!$%@? na ukrow i ma milion wyświetleń


@trejn: Mirki są na bakier z TT. Ale fakt - tam to jest w opór filmów i komentarzy antyukraińskich. A już zwłaszcza rozwalają mnie profile, gdzie narracja jest identyczna, jak wpisy na Mirko z kont, które istnieją od