Wpis z mikrobloga

No to teraz zagrajmy w grę w której opowiadacie skąd się wziął wasz nick. Jego origin story można powiedzieć. Zapraszam przede wszystkim ludzi z oryginalnymi nickami, bo mnie ciekawi co was pchnęło do tego by się tak nazwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zacznę: Kagernak to literówka w imieniu Kagrenak, czyli krasnoluda który stworzył potężne narzędzia zniszczenia w Morrowindzie. Strasznie mi się podobała wizja genialnego naukowca który rzucił wyzwanie bogom. Niestety nie za bardzo potrafiłem czytać jak widać i stąd literówka xd
#glupiewykopowezabawy #pytanie
Kagernak - No to teraz zagrajmy w grę w której opowiadacie skąd się wziął wasz nick. ...

źródło: comment_16634853097FDJ95u7R6YKPDjqXuJWhl.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Kagernak: łatwe:


Podebrałem taki nick, bo pierwszy, który chciałem był zajęty (też oryginalny, pozdrawiam @CulDeSac). Zawsze lubię mieć zadbane rzeczy i nie lubię, gdy się zużywają, a Japońce wymyślili, żeby cieszyć się z niedoskonałości.
  • Odpowiedz
@Kagernak: Ahura Mazda to staroirański bóg dobra, w religii zoroastriańskiej. Można ją kojarzyć przez osobę Zaratustry. Historia nicku jest taka, że w liceum (15 lat temu :o) pani od historii tłumaczyła coś o Persji i spodobały mi się nazwy ichniejszych bóstw. Kupiłem książkę „Oko Ahura Mazdy” i się zagłębiłem w tę religię. Przy okazji dowiedziałem się, że nazwa samochodów Mazda pochodzi właśnie od Ahura Mazdy ( ͡° ͜ʖ ͡
ahura_mazda - @Kagernak: Ahura Mazda to staroirański bóg dobra, w religii zoroastriań...

źródło: comment_1663491084n4fpzcsjQx8sBMtwkqOhiC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kagernak:
W każdym MMO Vatras był już zajęty więc poszło na Vateras. A cyferki jakoś randomowo do tego dołożyłem w pewnym momencie jak zmieniałem maina i musiałem dać inny nick. I tak zostało na lata ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kagernak: Ja tam zawsze miałem piegi i 92 to mój rocznik, łot cała historyja.
W zasadzie myślałem, że to logowanie to konta i nick nadam pózniej, jak widać nie pykło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kagernak: morrowind to moja ulubiona gra. Period. Wlasnie zaczynam juz #!$%@? wie ktory raz... Dla swojego niewypokowego nicku przyjelam za dzieciaka nazwisko 6. rodu i tak zostalo xD

Dagoth Ur did nothing wrong!

A wykopowy: od Mondrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kagernak: mój się wziął z tego że nie jestem Piterem Parkerem i nie mam nic wspólnego z Piterem Parkerem i on mi tylko robi zdjęcia i absolutnie nie jesteśmy jedną i tą samą osobą i to nie jest tak że Piter Parker ma tajemne pajęcze moce i się przebiera za Spajdermena- znaczy się za mnie
  • Odpowiedz