Wpis z mikrobloga

Wczoraj napisałem post dotyczący sytuacji na #ukraina i to, ze orki wymordowali ludzi w Buczy, Irpieniu i teraz w Izium. Napisałem, ze najgorsze jeszcze przed nami i ze wydaje mi się, ze w Mariupolu to #!$%@? sowity holokaust. Dodałem jeszcze, ze mam nadzieje na rozbiór #rosja na mniejsze separatystyczne republiki. Został skasowany po kilku minutach. Teraz pytanie klucz. Napisałem cos złego co mogło kogoś obrazić? Wyraziłem tylko i wyłącznie swoje zdanie na jakiś temat. Widzę, ze cenzura na wikopie jest gruba. #wojna #pytanie
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jutlandczyk: tam w moderacji siedzi jakaś onuca na 100% Tutaj był ruski trol, konto założone 2 godziny wcześniej i zaczął przeklejać ruską propagandę. To kazałem mu #!$%@?. Dostałem za to bana. Ale żeby było śmieszniej to sprawdzili mi posty miesiąc do tyłu i tam dopatrzyli się ze obrażam Olszańskiego i je też skasowali.
@jutlandczyk Tu od dawna treści moderowane są przez bandę małp bez odrobiny rozumu i godności. Czasem szkoda strzępić język, bo do nich i tak nic nie dotrze. Tak się kończy dawanie chociaż odrobiny pozornej władzy ludziom, którzy mają wiecej kompleksów niż włosów na głowie.
@jutlandczyk: propaganda i cenzura idą w parze. Kiedyś napisałem że pewnie w sumie to wojna pochłonie 300k ludzi a to było dawno. Teraz pewnie 300k ale to i tak mało. Jak się skończy na 400k to będzie sukces
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jutlandczyk: ccc cxeccccvccvccxccvv cccccccccccccvvcvcccvccccccvc vccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc zavvccccccccccccccccvcccccvccccccccvvcçvcccccccccccccccccccccccçccccccccccccccçcccccccccccvccccccccccccccccćcccccccccccccvvccccccccccccccccccccccccćcćcćcccvccccccvccccçccccćccccccccccćcćcccccc cccććccccćcccccccccccććccccc